Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

IŞİD'in elindeki Türklerle ilgili flaş açıklama

02.08.2014 14:47
Milli SavunmaBakanı İsmet Yılmaz, IŞİD'in elinde rehin olan 49 Türkle ilgili açıklama yaptı.

Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, IŞİD'in kaçırdığı Türk konsolosluğu rehineleri için görüşmelerin sürdüğünü belirterek, "Iraktaki bütün taraflarla görüşmelerimiz sürüyor. Belki yarın, öbür gün gelebilirler" dedi.

'REHİNELER YARIN ÖBÜR GÜN GELEBİLİR'

Musul'da IŞİD'in kaçırdığı Türk konsolosluğu üyelerinin ailelerine ne zaman kavuşacağı sorulan Bakan Yılmaz şöyle dedi: "Çalışıyoruz. IŞİD üzerinde kim etkili olabilecek ise kimin sözüne itibar ediyorsa Irak'taki bütün taraflarla görüşmemiz devam ediyor. Bize söylenen en kısa zamanda, bunu gerçi daha halka söylemedik. Belki yarın gelebilir, belki öbür gün gelebilir. Biraz sabırlı olsunlar. Ya operasyon yapıp gidip getireceksin, ya da görüşmeler ile sabırla, sulh yoluyla bu olayı bu sıkıntıyı çözmek lazım. Bizim isteğimiz görüşmeler yoluyla bunun çözülmesi. Çünkü bunun en doğru yol olduğunu düşünüyoruz. Biraz daha sabretsinler."

Bu haber toplam 2022 defa okunmuştur
isid
hassan
isid kuran,i kerimi yirtip yerine bop kuran,i. yazacakmis.bop yani buyuk israil kuran,i. kuran,in adida paradan baska allah tanimam olacak,tir. yuzde yuz.bop,cularin hepsi israil,cidir.filistin milistin hikaye,para gercek.inanmiyorsaniz sabah gazetesine bakin sol kosede.yaziyor.cihat,i kim cikardi.israil musluman musluman,i oldursun diye. islam,i cocuklarda dolar eoru,yu ceplerine indirsin diye tabiki helal bir daha helal prayla!!!??????.
02 Ağustos 2014 Cumartesi 20:00
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
yalamak
hamza
simdi star,da seyrettim.bakan tukurdugunu yaladi. rehine,ler gelmiyor.kuran verin belki!!!!salirlar.tabiki bop kuran,i.
02 Ağustos 2014 Cumartesi 19:26
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
bekle bop geliyoruz.
hamza
bekleyen dervis muradina ermis. sakla samani gelir zamani. cok konusan cok yalan soyler. bekledim,de gelmedi. isid kendine gel bizi mecbur birakma bizim tokatimiz sert olur bunu hangi serefsiz dis isleri soyledi.
02 Ağustos 2014 Cumartesi 19:01
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri