Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Milli Takım'da toplam 6 isim kadrodan çıkarıldı

06.10.2014 16:36
A Milli Takım'da Ömer Toprak, Hakan Çalhanoğlu, Volkan Demirel, Burak Yılmaz, Mustafa Pektemek kadrodan çıkarıldı. Daha önce Kaan Ayhan kadrodan çıkmıştı. Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim; Mert Günok, Adem Büyük ve Muhammet Demir'i aday kadroya da
2016 Avrupa Şampiyonası Elemeleri'nde Cuma günü Çek Cumhuriyeti ile karşılaşacak A Milli Takım'da toplam 6 oyuncu kadrodan çıkarılırken, Muhammed Demir kampa katılacak.
 
Çek Cumhuriyeti ve Letonya ile oynayacağı EURO 2016 grup eleme maçları için İstanbul'da toplanan A Milli Takım'da, Ömer Toprak sağ baldır (gastrocnemius) adalesindeki Tip 3A yırtık, Hakan Çalhanoğlu sol baldır (Soleus) adalesindeki Tip 3B yırtık, Volkan Demirel belinde fıtık (L4-5 ve L5-S1 disc herniasyonu), Burak Yılmaz ayak bileğinde bağ lezyonu ve kemik ödemi, Mustafa Pektemek ise sol uyluk ön adalesinde (Quadriceps) Tip 3B yırtık sebebiyle aday kadrodan çıkarıldı.
 
Ayak baş parmak tendonunda (Hallucis Longus) tendinit olduğu bilgisine ulaşılan Kaan Ayhan ise daha önce kadrodan çıkmıştı.
 
Dün aday kadroya dâhil edilen Fehmi Mert Günok ve Adem Büyük'ün yanı sıra Muhammet Demir de aday kadroya davet edildi.


 

Bu haber toplam 1170 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri