Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Milliyet'ten utandıran manşet

30.07.2011 09:21
Milliyet gazetesi, 4 komutanın istifası üzerine attığı manşetle, 27 Nisan e-muhtıra sonrası günlerini hatırlattı.

Işık Koşaner'in Genelkurmay Başkanlığından, 3 komutanın da kuvvet komutanlığından ayrılması ardından başlayan hareketli saatler medyanın da gündemi haline geldi.

Asker içinde belli kesimlerin sesi olarak bilinen Milliyet yazarı Fikret Bila'nın yeni Genelkurmay Başkanı Necdet Özel için, "Orduevlerine nasıl girecek?" diye provokatörlük yapmasının ardından hareketin bireysel değil kurumsal olduğu izlenimi veren bir yaklaşım da gazeteden geldi.

Milliyet gazetesinin internet sitesi, 27 Nisan e-muhtıra sonrası alkış tutan günleri hatırlatan bir yaklaşım içine girdi. İnternet sitesi, Necdet Özel'in öteki komutanlarla birlikte hareket etmemesini ayıplar bir ifade kullandı:

Başlıkta, "Genelkurmay Başkanı ve kuvvet komutanları ile birlikte hareket etmeyen Jandarma Genel Komutanı, Genelkurmay Başkanı oluyor" ifadelerini kullandı.

FİKRET BİLA'NIN NECDET ÖZEL'LE İLGİLİ SÖZLERİ HABERİNE BU LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ

 

Bu haber toplam 2678 defa okunmuştur

Etiket(ler): ,

ONLAR BİLELİİİİİ
CONNEC
HERKEZ İŞİNE GELDİĞİ GİBİ YAZAR ÇİZER KERVAN YOLUNA DEVAM EDER HERKEZİ MEMNUN EDEMEZSİNİZ ÖZELLİKLE DE KENDİLERİNİ ÖZELLİKLİ HERKONUDA YETKİLİ ADDETEN BOYUNLARI YUKARIDA YILLARCA HERŞEYİ BİLMİŞ HERKEZİN NE YAPMASI GEREKTİĞİNİ BİLE BİLMİŞ MİLLETİN APTALLIĞINI ZEKASINI OTURDUĞU YERDEN YÜZDE SİYLE BİLMİŞ KİŞİLERİ ONLAR BİLELİ BURNUMUZ PİSLİKTEN ÇIKMADI ONLARI MEMNUN EDELİM DERKEN YÜZYILA YAKIN ZAMANIMIZ HEBA OLDU ONLAR KONUŞSUN YAZSIN İSTEYEN DE OKUSUN BEN DE DERİMKİ VATANA MİLLETE HAYIRLI OLUR İNŞAALLAH
30 Temmuz 2011 Cumartesi 13:06
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
BİZ BUNLARINCEMAZİYEL EVVELLERİNİ BİLİRİZ
R. A
Huylu huyundan vazgeçer mi? Ön yargıları yıkmak dağları devimekten zordur demişler.
30 Temmuz 2011 Cumartesi 12:23
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri