Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MİLLİYET CAN DÜNDAR'IN İSMİNİ NEDEN ÇIKARDI?

08.03.2013 01:27
Mehmet Baransu, İmralı Tutanaklarında gazetenin yazarı Can Dündar'ın da isminin olduğunu ama çıkarıldığını söyledi.

Taraf Gazetesi Yazarı Mehmet Baransu, Milliyet'te yayınlanan "İmralı Tutanakları"yle ilgili çarpıcı bir iddiada bulundu.

Baransu, Milliyet'in yayınlamış olduğu "İmralı Tutanakları"nda ayıklama yaptığını ve kendi yazarları Can Dündar'ın ismini yayınlamış oldukları tutanaklardan çıkardığını iddia etti.

Mehmet Baransu, SkyTürk'te Hilmi Hacaloğlu'nun programında "İmralı Tutanakları" konusunda çarpıcı açıklamalar yaptı.

Baransu, Namık Durukan imzasıyla çıkan "İmralı Tutanakları"nda Can Dündar'ın da adının yazılı olduğunu ve Milliyet'in tutanaklardan kendi yazarının ismini çıkardığını söyledi.

 

Milliyet'e "Can Dündar'ın ismini neden çıkardınız" sorusunu yönelten Baransu, kendi isminin tutanaklarda olmasıyla ilgili de Milliyet Ankara Temsilcisi Fikret Bila'nın kendisinde intikam aldığını ifade etti.

Baransu, Fikret Bila'ya "Postal Yalayıcısı" dediği için kavgalı olduğunu da sözlerine ekledi 

Bu haber toplam 3162 defa okunmuştur
Spor
Onur
Bildiğiniz üzere Mehmet Baransu'nun bir ara katıldığı ve belgeler sunduğu spor programı vardı. Ve sessiz sedasız yayından kaldırıldı. Bununla ilgili bir haber bile yapılmadı. Anladığım kadarıyla yayın kuruluşları ve sayın Baransu konuşmamaları için ciddi tehditler aldı. Kimseden korkmam diyen sayın Baransu'nun bu konuda suskunluğunu bozmasını ve açıklama yapmasını bekliyoruz.
08 Mart 2013 Cuma 13:03
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri