Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MOSKOVA FUARINDA TÜRKİYE’YE EN İYİ STAND ÖDÜLÜ…

23.03.2011 15:51
Dünyanın yedinci büyük uluslar arası turizm fuarı olarak kabul edilen 2011 MITT Moskova Fuarı’nda Türkiye’nin tanıtım standı ‘En İyi Stand’ seçildi.

Moskova’da bulunan Expocenter Fuar Alanında bu yıl 18.’si düzenlenen Moskova Uluslararası Seyahat ve Turizm Fuarı (MITT 2011) kapsamında Türkiye,  “2011 MİTT Fuarı En İyi Stand Ödülü”nü almaya hak kazandı.

 

MITT Moskova Fuarı’na Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın 8 pavyonda toplam bin 254 metrekarelik standıyla katılan Türkiye; fuara iştirak eden katılımcılar arasında yapılan değerlendirmeler sonucunda ‘En İyi Stand’ ödülünü alarak fuarın en favori ülkeleri arasında yerini aldı.

 

Fuarda  en iyi standa sahip ülke  seçilmesinin yanı sıra;  Rusya’nın en çok takip edilen turizm portalı Zvezda Travel.ru tarafından yapılan kapsamlı anket sonucunda Türkiye, ‘En İyi Turizm Destinasyonu’, ‘En İyi Aile ve Çocuk Destinasyonu’ ve ‘En İyi Plaj Oteli’ dalında üç ayrı ödüle daha layık görüldü.

 

Zvezda Travel.ru turizm internet portalı tarafından dünyanın farklı destinasyonlarının değerlendirilmesi amacıyla düzenlenen ankette; ‘2010 Yılı Doğu Akdeniz’in En İyi Turizm Destinasyonu’ Kemer, ‘2010 Yılı En İyi Aile ve Çocuk Destinasyonu’  Alanya ve ‘2010 Yılı Türkiye’nin En İyi Plaj Oteli(Beach Otel)’, Amara Dolce Vite (Kemer) seçildi.

Kaynak:
Bu haber toplam 2388 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri