Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Müezzinoğlu: Askerliği Bayramdan Sonra Düşüreceğiz

13.10.2013 23:59
Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, "Askerliği bayramdan sonra düşüreceğiz" dedi.

Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı ile Edirne'de temaslarda bulunan Sağlık BakanıMehmet Müezzinoğlu askerliğin bayramdan sonra düşürüleceğini söyledi.

DEDEKTÖR KÖPEĞİ SEVDİ

Müezzinoğlu ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati YazıcıUzunköprü ilçesindeki inceleme ve ziyaretlerinin ardından, İpsala Sınır Kapısı'na geldi.  Bakan Yazıcı, sınır kapısında "Tina" adlı dedektör köpeği severek, köpeğin özellikleri hakkında yetiştiricisinden bilgi aldı. 

SİGARA İÇEN GENÇLERİ UYARDI

Yazıcı ve Müezzinoğlu, daha sonra gümrük çalışanlarıyla basına kapalı bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantının ardından ilçe merkezine gelerek esnaf ziyaretinde bulunan Müezzinoğlu, bir çay ocağının önünde sigara içen gençlere, sigaranın zararları konusunda uyarılarda bulundu. 

"BEN CEZALI OLURUM"

Mardin ve Sivas'tan İpsala'ya askerlik görevlerini yapmaya geldiklerini anlatan gençlerin iletişim bilgilerini alan Müezzinoğlu, "Askerliği bayramdan sonra düşüreceğiz. Bana sigarayı bırakma konusunda söz verdiniz. 3 ay sonra arayacağım sizi. Askerlik düşmediyse ben cezalıyım ama sigarayı bırakmadıysanız siz cezalısınız" diye konuştu.

 

 

Bu haber toplam 1124 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri