Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Muhsin Yazıcıoğlu kazasında sürpriz karar

29.05.2012 11:30
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı eski BBP Lideri Yazıcıoğlu'nun hayatını kaybettiği kazayla ilgili aralarında dönemin Kahramanmaraş Valisi'nin de bulunduğu 9 kişi hakkında soruşturma başlattı.

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı eski BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ile yanında bulunana 4 kişinin hayatını kaybettiği helikopter kazasına ilişkin 'ihmal' ve 'kasıt' soruşturması açtı...

Dönemin Kahramanmaraş Valisi Mehmet Tanılır, Vali Yardımcısı Servet Güngör, İl Emniyet Müdürü Necdet Çelikbilek, İl Jandarma Alay Komutanı Sezai Akgün ve Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Asayiş Şube Başkanı Gürsel Aktepe yapılan arama-kurtarma çalışmalarında  ihmal ve kasıtları bulunduğu gerekçesiyle soruşturulacak. Başsavcılık soruşturma sonucunda suç unsuruna rastlarsa dava açılacak.

Bu haber toplam 3822 defa okunmuştur
yazıklar olsun
muhammet sarıkaya
uludere olayına verilen önem ne yazıkki rahmetli muhsin başkana verilmiyor.Ahmet türk denen zevata atılan yumruğun hesabını en ağır bir şekilde soran hükümet böyle bir yiğitle ilgilenmedi bile.yazılar olsun.hesap gününde alacağımız olsun.
30 Mayıs 2012 Çarşamba 14:15
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri