Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Muhteşem Kıyak!

08.03.2013 11:31
Narenciye Tanıtım Grubu, yeni yüzü Muhteşem Yüzyıl’ın Hürrem Sultan’ı Meryem Uzerli’yi zengin edecek. Kulisteki iddialara göre Meryem Uzerli’ye 1.5 milyon lira ödenecek.

Narenciye ihracatçıları, Ortadoğu’daki gerginlik ve Avrupa Birliği’ndeki ekonomik kriz yüzünden ihracatta yaşanan yüzde 20’lik düşüşü aşmak için ‘Muhteşem Yüzyıl’ konseptiyle reklam kampanyası düzenleme kararı aldı.

Kanuni Sultan Süleyman ve Hürrem Sultan’ın aşkını izleyen komşu ülkelere olan narenciye ihracatını arttırmak isteyen Narenciye Tanıtım Grubu, bunun için dizinin yıldıızı Meryem Uzerli ve Halit Ergenç’in başrolde olduğu Muhteşem Yüzyıl konsepti için yıldızlara ödenen ücret dikkat çekiyor. Kulislerdeki iddialara göre Uzerli, bu kampanya için 1.5 milyon lira alacak.

Dizi oyuncularının oynadığı ve Türk narenciyesini tanıtan reklam filminin 2014 yılı Mart ayına kadar Rusya, Romanya, Ukrayna ve Ortadoğu ülkeleri televizyonlarında gösterilmesi, metrolara ve meydanlara Hürrem Sultan ile Sultan Süleyman’ın binlerce afişinin basılması öngörülüyor.

Bu haber toplam 1426 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri