Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Müjdat Gezen'den Ahlaksızlık

22.02.2014 11:29
Her fırsatta olay çıkarıp ahlaksız sözlerde bulunan Müjdat Gezen, Rotary Kulübü tarafından düzenlenen söyleşide gazetecilere ağıza alınmayacak laflar söyledi.

Tiyatro ve sinema oyuncusu Müjdat Gezen, Silivri’de davetli olduğu bir söyleşi programında gazetecilere önce küfür ardından hakaret etti.

 

Rotary Kulübü tarafından Silivri Belediyesi Fuaye Salonunda düzenlenen söyleşide, basın için ayrılan alana oturan bir vatandaş, görüntü alan gazetecileri taciz etti. Kendilerini taciz eden bayana tepki gösteren gazetecilere, Müjdat Gezen müdahale ederek, "Zaten fotoğraf çektiniz, 3 tane fotoğraf kullanacaksınız. Siz de geçin oturun" dedi. Bunun üzerine kendilerine salonda yer bulamayan gazeteciler salondan ayrılmak istedi. Gezen, gazetecilerin salondan ayrıldığı esnada gazetecilere hitaben, "Siz Başbakan’dan mı öğrendiniz böyle tehdit edip şantaj yapmayı. Alo Fatihçiler mi bunlar? Giderseniz gidin, çok da ..... Bunlar kendilerini bir b....k sanıyorlar" sözleri ile ağıza alınmayacak küfür ve hakaretlerde bulundu.

Salondan ayrılan gazeteciler Müjdat Gezen’in bu sözleri üzerine Gezen hakkında Silivri Cumhuriyet Başsavcılığına toplu olarak suç duyurusunda bulunacaklarını ve ayrıca tazminat davası açacaklarını belirttiler.

İHA

Bu haber toplam 2208 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri