Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Müjdat Gezen'den ilginç küfür açıklaması!

23.10.2015 12:37
Halk TV'de canlı yayınlanan Halkın Arenası programında küfür eden Müjdat Gezen, neden küfür etttiğini açıkladı.

Halk TV'de Uğur Dündar ve Yaşar Nuri Öztürk ile ağza alınmayacak küfürler eden Müjdat Gezen, niye küfrettiklerini açıkladı.

İzmir'den yayınlanan ve Uğur Dündar'ın sunduğu Halk Arenası'nın geçen haftaki konukları Yaşar Nuri Öztürk, Müjdat Gezen ve Levent Üzümcü'ydü. Dörtlü, canlı yayında ağza alınmayacak küfürler etmişti. Müjdat Gezen, Hürriyet'ten Ahmet Hakan'ı arayarak neden küfrettiklerini anlattı;

"BİZE P.ZEVENK DEDİLER"

"Müjdat Gezen aradı. Dedi ki: "Halk TV’de Uğur Dündar’ın programında özellikle Yaşar Nuri Hoca’yı çığırından çıkaran bir gelişme oldu. Sosyal medyada yazan birileri, ekrandaki bizleri kastederek ‘Dört p.....k önünüzde içki bardakları, oturmuş konuşuyorsunuz” demiş.Uğur Dündar bu alçak iftirayı okuyunca hepimizin asabı bozuldu. Tepkimiz bunaydı. Biz durup dururken kimseye kötü söz söylemeyiz.

Sosyal medyada yazan birileri, ekrandaki bizleri kastederek ‘Dört p.....k önünüzde içki bardakları, oturmuş konuşuyorsunuz

 UĞUR DÜNDAR MEDENİ BİR ÜSLUP BENİMSEDİĞİNİ SÖYLEDİ

Uğur Dündar’la da konuştum. O da yıllardır ekranlarda olan bir gazeteci olarak her zaman medeni bir üslup benimsediğini, hiçbir zaman bu üsluptan taviz vermediğini ve vermeyeceğini söyledi. Cevap hakkına saygı gereği bu açıklamaları okurlarıma iletiyorum.

 
 
 
Bu haber toplam 1772 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri