Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Türköne'den şok itiraf

13.07.2012 20:48
Mümtazer Türköne kardeşi ile ilgili bugüne kadar söylemediği bir gerçeği açıkladı.
SkyTürk'te Hilmi Hacaloğlu'nun hazırlayıp sunduğu 'Şimdi Söz Sizde' programına konuk olan Zaman yazarı Mümtazer Türköne, kardeşinin 1979 yılında solcular tarafından öldürüldüğünü açıkladı.
 
"SOLCULAR KARDEŞİMİ ÖLDÜRDÜ"
Bahçelievler katliamı zanlılarının serbest kalması ile ilgili yapmış olduğu çıkışla tepki çeken Türköne, kendisiyle ilgili bir gerçeği ilk kez açıkladığını belirterek: "Bugüne kadar hiç ifade etmedim ama bugün duygusal olarak da belki biraz bu tepkilerden duyduğum rahatsızlık için söylüyorum. Benim kardeşim öldürüldü. Benden iki yaş küçük kardeşim 1979 yılında solcular tarafından öldürüldü. Nedir bu? Ne için öldürüldü?" dedi.
Bu haber toplam 2244 defa okunmuştur
gulen cemaati,zaman gazetesi.
huseyin
yazar ahmet sahin!!?17/nisan/2000. muhim olan kelime-i tevhid inancidir. HZ,MUHAMMED,I!!?? kabul ve tasdik etmek ise sart!! olmayip bir kemal mertebesidir. HZ,MUHAMMED,I kabul sart degildir!!??. mumtazer turkone,ye buna ne diyeceksin.yazdigin gazete gun gelir seni bile oldurur.ulkucu turkucu dinlemez.
14 Temmuz 2012 Cumartesi 08:26
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
turkone,ye
huseyin
arastirmaci boyuk yazar!!?? yeni cag gazetesi.hz.isa,da bulusalim!!??bunu yazan. gulen cemaatine bagli.aksiyon dergisi!!? yazan ilahiyat pro!!??suat yildirim!!??gulen cemaati. kimlere hizmet ettigi ortada.
14 Temmuz 2012 Cumartesi 08:13
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
yanlis.
huseyin
peki bu sahis kac kisiyi oldurdu!!??her,halde sutten cikmis ak! kasik degil kendisi!!??peki neden ukuculugu birak,mis!!gulen cemaatine girmis.cemaat ne ulkucuyu ne solcuyu sever!!??cemaatlar kendinden olmayan kimseyisevmezler.yani sahis,ulkuculugu sirtindan vurmustur!!??su ankendi kardesi izdirap! cekiyordur!!??
14 Temmuz 2012 Cumartesi 06:06
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri