Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mümtazer Türköne istifa etti

05.01.2012 14:05
Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa etti.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün bir süre önce Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu'na atanan Prof.Dr.Mümtazer Türköne'nin istifa etti!..

TALİMAT KÖŞK'TEN

Türköne'nin birbiri ardına yaptığı açıklamalar Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü oldukça rahatsız etti. Gül Genel Sekreter Mustafa İsen'e talimat verdi: Arayın istifa etsin..

ATATÜRKÇÜ OLMAYI HAKARET SAYARIM

Zaman Gazetesi yazarı Prof. Dr. Türköne Habertürk TV’de Balçiçek İlter’in sunduğu Söz Sende’ye konuk olmuş, Türkiye’de yüzlerce Atatürkçü olduğunu ifade eden Türköne kendisine Atatürkçü tanımlamasının yapılmasını da hakaret olarak algılayacağını söylemişti.

Bu haber toplam 4562 defa okunmuştur
TANIMAYAN YORUM YAPMASIN
abdullah turhan
mümtazer, hoca ya TV. de gördüm birkaç kendini bilmez tarih bilmez Ülke zora girdiğinde de terk edip kaçan tipler sırf çamur at izi kalsın diye güyaa protesto ediyorlardı.. çook üzüldüm.. kendisi Ülkemizin ihtiyacı olduğu aydınlardan biridir. diyebilirim.. söyledikleri yanlış yöne çekilmektedir.. inancım budur.
06 Ocak 2012 Cuma 12:02
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
Helal oslun
Osman Osmansson
Turköneye helal olsun!
06 Ocak 2012 Cuma 03:49
Beğendim (1)Beğenmedim (2)
YORUMUN DEVAMI
BENCE YANLIŞ YAPMIŞ
yedidağınaslanı
Çünkü o kuurm ADD değil. Attaürk caddesinden sadece Atatrkçüler yürümediği gibi, Attatürk stadına sadece Atatürkçüler gitmediği gibi Bu kuruma da Sadece Attaürkçüler üye olur diye bir durum söz konusu değil.
05 Ocak 2012 Perşembe 21:44
Beğendim (2)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri