Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Cem Garipoğlu 7 ay boyunca bu evde saklanmış

04.01.2014 14:33
Münevver Karabulut'u hunharca öldüren Cem Garipoğlu'nun 7 ay boyunca Tekirdağ'daki bir ev de saklandığı ortaya çıktı.

Liseli Münevver Karabulut'u 3 Mart 2009 tarihinde hunharca öldüren ve cinayetten 197 gün sonra teslim olan Cem Garipoğlu'nun, Tekirdağ'ın merkeze bağlı Bıyıkali köyünde, göl yanındaki evde saklandığı iddia edildi.

GİRİLMEZ TABELASI VAR

Bıyıkali göletinin yanındaki bahçeli ev, Ali Ağaoğlu'nun sahibi olduğu tuğla fabrikası ile taş ocaklarına 1 km. mesafede. Eve giden yolun girişinde ise 'Girilmez' tabelası var. Ev kış aylarında kullanılmıyor.

Cem Garipoğlu, savcılıktaki ifadesinde İstanbul'da saklandığını söylemiş; ancak polisin yürüttüğü tahkikatta; Tekirdağ'da taş ocakları mevkiindeki bir evde gizlendiği ortaya çıkmıştı.

EV YAZ AYLARINDA ZAMAN ZAMAN KULLNILIYOR

Olaydan 4 yıl sonra ortaya atılan yeni iddiada ise Cem Garipoğlu'nun, yaklaşık 7 ay süreyle Bıyıkali köyündeki evde kaldığı ileri sürüldü. Bıyıkali göletine giden yol üzerinde, gölete bir kaç metre mesafede bulunan 2 katlı bahçeli evin sahibini tanıyan yok. Köylüler, yaz aylarında evin zaman zaman kullanıldığını, ancak genellikle kimsenin gelmediğini bildirdi.

Bıyıkali köyü sakinleri, Cem Garipoğlu'nun teslim olmasının ardından basında, saklandığı eve dair verilen ipuçlarının göl kenarındaki sarı boyalı bu evi işaret ettiğini savundu


rotahaber

Bu haber toplam 4818 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri