Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MÜSİAD’dan RTSO’ya Ziyaret

30.05.2013 18:19
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Rize Şube Başkanı Mahmut Dabak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına seçilen Şaban Aziz Karamehmetoğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MÜSİAD Rize Şube Başkanı Mahmut Dabak, beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu ve Meclis Başkanı Ömer Faruk Ofluoğlu’nu ziyaret ederek, ‘Hayırlı olsun’ dileklerini iletti.

MÜSİAD heyeti ile RTSO Başkanı; Rize’de yapılması planlanan Alışveriş merkezi, jolistik merkez, demiryolu ve havaalanı başta olmak üzere çeşitli konularda görüş alışverişinde bulundu. Ziyaretle ilgili bir değerlendirme yapan MÜSİAD Rize Şube Başkanı Mahmut Dabak, “İlimiz ve bölgemizin yararına olacak her türlü çalışmada bundan önce olduğu gibi bundan sonra da MÜSİAD olarak bilgi, birikim ve bütün gücümüzle Oda’mızın yanında olacağız. Göreve gelen Şaban Bey’i ve ekibini tebrik ediyorum. Hayırlı hizmetlerinin devamını diliyorum” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden RTSO Başkanı Şaban Karamehmetoğlu, önümüzdeki günlerde AVM konusunda sivil toplum kuruluşlarıyla ortak bir toplantı düzenleyeceklerini söyledi.

Ziyaret anısına MÜSİAD Rize Şube Başkanı Mahmut Dabak, RTSO Başkanı Şaban Karamehmetoğlu ile Meclis Başkanı Ömer Ofluoğlu’na kitap hediye etti. 

Bu haber toplam 2852 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri