Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MÜSİAD'dan Tatlıses'e şoke eden yanıt!

16.02.2013 01:14
Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses MÜSİAD'a üye olmak için başvuruda bulundu ama umduğunu bulamadı. Tatlıses'in başvurusu, mali durumu gerekçe gösterilerek MÜSİAD tarafından kabul görmedi.

Sanatçı İbrahim Tatlıses, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'ne (MÜSİAD) üye olmak için başvuruda bulundu.

Dünya Gazetesi'nin haberine göre  yaklaşık 3 ay önce formları doldurarak üyelik için gereken "MÜSİAD üyesi 2 kişinin referansını da" alan Tatlıses, Derneğin Genel Merkezi'ne başvurdu.

Mali durumu gerekçe gösterilerek Tatlıses'in MÜSİAD'a üyeliğinin Üye Komisyonu tarafından kabul edilmediği kendisine bildirilse de, gerçekte, Tatlıses'in MÜSİAD'ın üye profiline uygun olmadığı için başvurusunun kabul görmediği öğrenildi.

İbrahim Tatlıses, sanatçı kimliğinin yanı sıra çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren bir holdingin de patronu. Tatlıses Grubu gıda, tekstil, medya ve turizm alanlarında faaliyet gösteriyor.

2011'de İstanbul'da bir televizyon programı çıkışı silahlı saldırıya uğrayan sanatçı, Almanya’da tedavisi devam ederken, son genel seçimlerde milletvekilliği için Şanlıurfa'dan aday adaylığı müracaatında bulunmasına karşın AK Parti tarafından aday gösterilmemişti. Avukatı aracılığıyla Şanlıurfa’dan bağımsız milletvekili adaylığı müracaatında bulunan Tatlıses, daha sonra bu adaylığını da geri çekmişti.

  

Bu haber toplam 1936 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri