Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MÜSLÜM GÜRSES YAŞIYOR MU?

01.03.2013 12:30
Uzunca bir süredir hastanede tedavi gören Müslüm Gürses hayatta mı değil mi? Öldü haberleri hemen yalanlanan Gürses'in sağlık durumu nasıl?

3 aydır yoğun bakımda olan ünlü sanatçı Müslüm Gürses'in öldüğü haberleri bir anda gündem oldu.

Ancak Gürses'in öldüğüyle ilgili haberler bir süre sonra yalanlandı. Hastane yönetimi Müslüm Gürses'in öldüğü haberlerini doğrulamadı.

BİRAND'IN ÖLÜMÜ DE YALANLANMIŞTI

Geçtiğimiz ocak ayında vefat eden Mehmet Ali Birand'ın ölümü de önce yalanlanmıştı. Sabah saatlerinde Birand'ın öldüğü haberleri çıkmış, ancak daha sonra hastane bu iddiaların gerçek olmadığını açıklamıştı.

 

Birand, akşam saatlerinde vefat etmişti.

Uzunca bir süredir yoğun bakımda olan Müslüm Gürses'le ilgili bugün ajanlar "öldü" diye haber geçti bir süre sonra bu iddia doğrulanmadı.

Son durumu itibariyle Müslüm Gürses hayatta ama durumu ağır.

 

 

Memorial Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Deniz Şener açıklama yaptı:

Genel durumu halinde bilinen kaybedebiliriz, beyin ölümü gerçekleşmiş değil makine desteğiyle hayatı devam etmekte. Ancak durumunun iyi olmadığını görüyoruz.. Kaybedebiliriz, bu risk oldukça yüksek. Akciğer sorunumuz tam olarak çözülmed, kanını oksijenleştirerek akciğer görevini böyle yürütüyoruz. Kolunu bacağını oynatıyor, ancak bilinci yerinde değil. Beyin ölümü kriterlerine uymuyor. 

Bu haber toplam 2092 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri