Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Balbay'dan şaşırtan yolsuzluk operasyonu yorumu

18.12.2013 12:35
CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, yolsuzluk operasyonu ile ilgili çok çarpıcı bir açıklamada bulundu. Balbay operasyon için "Türkiye'de bir hukuk linci yaşanıyor. operasyon Gülen cemaati ile hükümet arasında bir hesaplaşma izlenimi veriyor" dedi.

CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, İstanbul'da yürütülen yolsuzluk operasyonuna ilişkin, 'Operasyonda Başbakan'a mesaj var. Gülen cemaati ile hükümet arasında bir hesaplaşma izlenimi veriyor' dedi.

Enver Aysever'in Aykırı Sorular programına Ankara'dan konuk olan CHP İzmir Milletvekili Mustafa Balbay, İstanbul'da yürütülen yolsuzluk operasyonunu değerlendirdi.

Soruşturmanın doğal olmadığını söyleyen Balbay, 'Başbakan'ın üzerinde bir güç görüntüsü var' dedi ve kendisinin yargılanmasına neden olan gerginliğin bir benzerinin şu anda yaşadığına dikkat çekti. Bu operasyonla 52 kişinin gözlatında olduğuna dikkat çeken Mustafa Balbay, 'Kimin neyle suçlandığı belli değil. Türkiye'nin gözü önünde böyle bir hukuk linçi olabilir mi?' diye sordu.rotahaber

Bu haber toplam 3406 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri