Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kamalak'tan büyük iddia

20.09.2012 10:32
Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, AKP'de 3 dönem yasağına takılanları partisine davet etti bir de büyük bir iddia bulundu.

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, sürpriz bir iddiada bulunarak, son genel seçime birlikte katılma karşılığı AK Parti’nin kendilerine 25 milletvekilliği teklif ettiğini söyledi.

3 DÖNEM YASAĞINA TAKILANLARI SAADET PARTİSİ'NE DAVET ETTİ

Kamalak, “Başkanlık Divanı’mızda da gündeme gelen bu teklifi tartışmaya bile değer görmeyerek reddettik” dedi. Kamalak dün sabah kahvaltıda bir araya geldiği bir grup gazeteciyle sohbet ederken kısa süre önce partisini kapatan Abdüllatif Şener’i, Ak Parti’ye katılmak istemeyen HAS Partililer’i ve AK Parti’deki 3 dönem yasağı küskünlerini “Baba ocağı biziz, kucağımız da, gönlümüz de size açık” diyerek davet etti.

"KURTULMUŞ HİÇBİR ZAMAN MİLLİ GÖRÜŞÇÜ OLMADI"

Hürriyet'in haberine göre AK Parti’ye katılmaya hazırlanan Numan Kurtulmuş’un SP’de Genel Başkan olduğu günlerde hep, “İçimizdeki gizli AKP’lilerden korkuyorum” dediğini anımsatan Kamalak, şöyle konuştu:“Tayyip Bey her ne kadar ‘Milli Görüş gömleğini çıkardık’ dese de o gömleğin kendisinde izi var, Numan Bey ise hiçbir zaman Milli Görüşçü olmadı. Sonuçta da o noktaya geldi. Oraya makam mevki için mi gidiyor, bilemiyorum ama benim hep söylediğim bir şey vardır; dünyada en acınacak insan idealini yitirmiş, davasını satmış insanlardır, elde ettikleri makam ve mevkiler de sattıkları davanın bedelidir.”

Bu haber toplam 4802 defa okunmuştur
Hadi ordan, hadi ordan
Oğuz Şahin
Utanmaz arlanmaz herif. Senin her tarafın milli görüşçü olsa ne yazar adam olmadıktan sonra. Senden ve yanındaki bazı senin gibilerden hep şüphelenmişimdir bunlar malum yerlere mi çalışıyor diye. Abdullatifi davet edip kucak açtığını duyunca şüphe müphe kalmadı. Hadi ordan, hadi ordan, hain herif.
20 Eylül 2012 Perşembe 11:24
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri