Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mustafa Kamalak'a istifa çağrısı!

04.11.2015 02:36
1 Kasım seçimlerinde 0,7 oy alan Saadet Partisi'nde olağandışı gelişmeler yaşanıyor. Saadet Partisi GİK üyesi ve il sorumlusu olan M. Fatih Çiçek, 1 Kasım seçimleri sonrası partisinin bir önceki seçime göre adeta erimesini genel başkanı Mustafa Kamalak'a

Adıyaman'da Bugün Gazetesi'ne konuşan Saadet Partisi GİK üyesi ve il sorumlusu olan Adıyaman milletvekili adayı M. Fatih Çiçek, adeta ateş püskürerek Mustafa Kamalak ile Oğuzhan Asiltürk'ın derhal partiden elini çekerek istifa etmeleri gerektiğinisöyledi.

"Hala o koltuklarda oturmaya ısrar ederlerse şayet 40 yıllık mazisi bulunan bu harekete ihanet etmiş olurlar" diye konuşan Çiçek "Türkiye'deki tüm teşkilatlara buradan sesleniyorum. Bu iş bilmez, siyasetten anlamaz yönetimden kurtulmak gerekliliği bir daha ortaya çıkmıştır. Bu en büyük cihangirlerden Saadet Partisi mutlak suretle kurtulmalıdır. Bu kamburdan kurtulamazsak, milletimizin ufkunu ve önünü açacak yegâne hareket olan Milli Görüş ve Saadet Partisi yok olacaktır" ifadelerini kullandı.

Bu haber toplam 1654 defa okunmuştur
Balık kavağa çıkar lakin
Ali Dede
Balık kavağa çıkarsa normalde bu dedeleri oradan atmak anormal.
04 Kasım 2015 Çarşamba 14:03
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri