Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Kamalak Beşar Esad ile görüştü

07.01.2012 17:39
Suriye lideri Esad ile SP lideri Kamalak, Suriye'de başbaşa 1 saat boyunca görüştüler.

bir süreç geçiren Suriye'de ziyaretler gerçekleştiren Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad'la görüştü.

1 SAAT BAŞBAŞA GÖRÜŞTÜLER

3 günlük Suriye ziyaretlerinin son gününde beraberindeki heyetle birlikte Devlet Başkanı Beşar Esad tarafından kabul edilen SP lideri Mustafa Kamalak, yaklaşık 1 saat boyunca Esad'la görüştü.

Esad tarafından kapıda karşılanan ve samimi görüntülerin oluştuğu görüşmede, Kamalak Esad'a üzerinde bir ayet bulunan tablo hediye ederek, "Peygamberimiz bir, kitabımız bir, kıblemiz bir" diyerek Türkiye ve Suriye halklarının kardeş olduğunu vurguladı.

Görüşme sonrasında ise Esad el ele olduğu Kamalak ve ekibini kapıya kadar uğurlarken görüşmenin detaylarına ilişkin SP lideri Kamalak'ın Şam'da kaldığı otelde bir açıklama yapması bekleniyor.

Bu haber toplam 4560 defa okunmuştur
yazık
adem
Esedin ve yönetimin nasil gördügünü ögrenmek icin Suriyeye gitmeye gerek yok bölünüp parçalanmış bir SP'nin, bir de müslümanları ezen ve katleden Baasçı zalimlerin yanında yer alması, herhalde yeni ve riskli bir muhalefet anlayışı olsa gerek. Esas bu ziyaretin kendisi komplo.
08 Ocak 2012 Pazar 14:03
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri