Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AGİD, İTÜCÜ Rektörü Prof.Ekren’i ağırlıyor

27.01.2012 19:33
Merkezi İstanbul’da bulunan Adıyaman Genç İşadamları Derneği (AGİD), başarıyı özendirmek amacıyla geçen yıl başlattığı ve geleneksel hale getirdiği ‘Yılın İşadamı ve Genç Girişimcisi’ çalışmasını tamamladı.

Merkezi İstanbul’da bulunan Adıyaman Genç İşadamları Derneği (AGİD), başarıyı özendirmek amacıyla  geçen yıl başlattığı ve geleneksel hale getirdiği ‘Yılın İşadamı ve Genç Girişimcisi’ çalışmasını tamamladı.  2 Şubat Perşembe günü düzenleyeceği ekonomi panelinde önemli isimleri bir araya getirecek olan AGİD, ödülleri de aynı akşam sahiplerine verecek.

 

 Adıyamanlılar Vakfı konferans salonunda düzenlenecek programda, oturum başkanlığını İBB Başkan Danışmanı-Gazeteci-Yazar Nevzat Bayhan’ın yapacağı, İTÜCÜ Rektörü Prof.Dr.Nazım Ekren, Albaraka Türk Katılım Bankası Genel Müdürü Fahrettin Yahşi’nin konuşmacı olarak katıldığı ekonomi paneli de düzenlenecek.

 

“Küresel Ekonomide Görünen Gelişmeler ve Beklentiler” konulu panelin ardından AGİD Yönetim Kurulu ve üyeleri tarafından belirlenen Yılın İşadamı Ramazan Aksoy ve Yılın Genç Girişimcisi Bilal Güzelaydın’a plaketleri takdim edilecek.

 

İspanya’nın Madrid kentinde bulunan ve 2011 yılında kayıtlı 7 bin ünvanlı üyesi bulunan Trade Leaders Club (Ticaret Liderleri Kulübü) tarafından 2011 yılı “Altın Kalite” ödülüne layık görülen RASA Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Aksoy, Yılın İşadamı, seyyar satıcılıktan, markalaşma ve kurumsallaşma çalışmasını artırarak Çiköfte sektörünün önünü açan Bilal Güzelaydın ise yılın genç girişimcisi ödüllerine layık görüldü.

 

Amaçlarının genç girişimcileri başarıya özendirmek olduğunu belirten AGİD Başkanı Ahmet Ural, ekonomi alanındaki panellerle, sektörün önde gelen isimlerini, işadamları ile bir araya getirerek, bilgi, tecrübelerini paylaşma çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Kaynak:
Bu haber toplam 3058 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri