Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

'Yandaş' suçlaması Nazlı Ilıcak'ı çıldırttı!

18.12.2010 01:04
Nazlı ılcak ile Enver Aysever TV 8 ekranlrında birbirine girerken, Aysever'in 'yandaş' eleştirileri Ilıcak'ı çileden çıkardı..

Yeni CHP ve yaklaşan kurultay TV 8 ekranlarında çarpıcı bir tartışmaya sahne oldu. Gökmen Karadağ'ın modere ettiği 8. Gün'e Enver Aysever'le Nazlı Ilıcak'ın kapışması damga vurdu.

CHP'nin kurultaya doğru nasıl bir yol izlemesi gerektiğinin tartışıldığı programa partiye yakın gazeteciler katıldı. Aynı zamanda CHP Parti Meclis'i üyesi olan gazeteci Enver Aysever'in Sabah yazarı Nazlı Ilıcak'a 'yandaşın önde gideni' ve 'AKP'nin avukatı' olarak çıkışması ile alevlenen tartışma ekranın tansiyonunu yükseltti. Ilıcak'ın program boyunca hükümeti savunan değerlendirmeler yapmasına itiraz eden Aysever, Sabah yazarından sert tepki gördü.

Nazlı Ilıcak, siyasi geçmişi itibariyle AKP'ye yakın olduğunu ve bunun bilindiğini söylerken Aysever'in CHP PM üyesi olduğunu hatırlattı. Ilıcak, 'Sen de gittin CHP'nin içine girdin bir de bana yandaş diyorsun' diyerek devam etti. Ilıcak, Aysever'i daha 'nazik' olmaya davet etti. Tartışma moderatör Gökmen Karadağ'ın müdahalesiyle yatıştı.  

İşte o anlar:


 

Bu haber toplam 2162 defa okunmuştur

Etiket(ler): ,

DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri