Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Nazlı Ilıcak'tan şoka sokan 'çirkin' söz!

18.02.2011 09:10
Canlı yayında Nazlı Ilıcak modaratör Gökmen Karadağ'a 'içine ettin' deyince okkalı bir yanıt aldı.

 TV8'in en kaliteli tartışma programı 8.Gün'e Nazlı Ilıcak'ın ağzından çıkan 'içine ettin' lafı damgasını vurdu. Programın modaratörü Gökmen Karadağ da Nazlı Ilıcak'a bu sözünden dolayı sert tepki verdi.

tv8’in tartışma programı 8. Gün’de bu hafta Odatv baskını ve Balyoz tutuklamaları konuşuldu. Programın sonlarına doğru internete düşen bir ses kaydını okumak isteyen Nazlı Ilıcak’a, moderatör Gökmen Karadağ’dan yayıncılık ilkesi hatırlatması geldi.

Karadağ, “tv8’in bu tür kaynağı, kim tarafından nasıl yapıldığı, nasıl elde edildiği, nasıl yayıldığı bilinmeyen, yani yasal yollarla elde edilmemiş kayıtların hiç birini yayımlamama konusunda ilke kararı olduğunu” söyledi.

Eee!... İÇİNE ETTİNİZ!

Program modaratörünün uyarısını takmayan Nazlı Ilıcak, ısrarla ses kaydını aktarmaya çalıştı. Gökmen Karadağ ile Haluk Şahin tekrar hatırlatma yapıp uyarınca da Nazlı Ilıcak'ın ağzından canlı yayında şoke eden şu sözler çıktı:
-"Eeee.. içine ettiniz be..."

MESLEK İLKESİ DERSİ

Nazlı Ilıcak'ın canlı yayındaki çirkin çıkışı karşısında Gökmen Karadağ susarak sözünü bitirmesini bekledi. Ardından da Ilıcak'a meslek ilkeleri dersi verdi:
-“TV8 yayın ilkeleri konusunda bir hatırlatmada bulunma çabam var. Siz bu çabamı içine ettiniz diye değerlendirdiniz. Bu şekilde değerlendiriyorsanız, o sözün takdirini size bırakıyorum. Haberlerimizde bu tür ses kayıtlarını ya da onların içeriğini neredeyse hiç kullanmadık, bu ifadeler internette yayılsa da tv 8 olarak buna aracılık etmeyi doğru bulmadık."

 

İşte 8. Gün’deki o anlar...

 
Bu haber toplam 3292 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri