Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ne PKK'nın ne Ergenekon'un işi!

04.09.2011 18:43
Mehmet Metiner'e en yakın ismin açıklaması: Ses kaydı ne PKK ne Ergenekon işi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan aleyhine sözleri internet sitelerine düşen AK Parti Adıyaman Milletvekili Mehmet Metiner olayında sürpriz bir iddia ortaya atıldı.

Metiner’den ’ses kaydı’ savunması Aynı zamanda Metiner'in Basın Danışmanı olan Gazete Adıyaman'ın Genel Yayın Yönetmeni Naif Karabatak, 'Ses kaydı ne PKK ne Ergenekon işi. Bunlar yanlış adres. Metiner'in çok yakınında birileri bunu yaptı' diye yazdı.

Akşam'ın görüştüğü Karabatak, isim vermedi, ancak adresi 'AK Parti'de ve Adıyaman'da çok güçlü bir isim. Ama eskisi kadar etkisi olmayan biri' sözleriyle tanımladı.

NE PKK'LI NE BDP'Lİ NE DE ERGENEKONCU

Karabatak, gazetesindeki köşesinde öncesi gün 'Ses kaydından kim nemalanır?' başlıklı bir yazı yazdı. 'Metiner'i sevmeyenler, onu 'vuracak' bir done elde etti ve onu kullandılar' diyen Karabatak, şunları dile getirdi: 'Adres yanlış. Bu kaseti servis edenler ne PKK'lı, ne BDP'li, ne de Ergenekoncu. Bu kaseti servis edenler çok daha yakında birisi. (...) Şimdiye kadar anlaşılmadıysa anlatayım... Metiner'in Adıyaman'dan aday olmasıyla Adıyaman'daki siyasi dengede güç bölündü. Bugüne kadar 'güç bende' diye afra tafra yapanlar, birdenbire kendilerinde bir cevher olmadığının anlaşıldığının farkına vardılar.'

Bu haber toplam 1858 defa okunmuştur
sayin karabatak
ismail sarialti
Mehmet Metiner Bey Sayin Karabataga Inanmaya Kalkip Kendi Kuyusunu Kendi Kazmaya Kalkismasin.Saygilarimla.
04 Eylül 2011 Pazar 20:36
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri