Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Necati Ateş: 'Ben oynamayınca mutlu olmam'

05.09.2012 08:20
Eskişehirspor'un Galatasaray'dan transfer ettiği Necati Ateş, kendisinin oynadıkça başarılı olduğunu, kaybetmeyi sevmediğini, Eskişehirspor'a başarılı olmak için geldiğini söyledi.

Kulüp Başkanı Halil Ünal ile birlikte Eskişehirspor tesislerinde düzenlenen basın toplantısına katılan Necati Ateş, Eskişehirspor'a isteyerek geldiğini belirtti.

Oynamayınca mutlu olmadığını ifade eden Necati Ateş şunları kaydetti:

"Galatasaray'daki başarıların aynısı elde etmek için, Eskişehirspor'da aynı şekilde kupa kaldırıp, aynı başarıları elde etmek için buraya geldim. Bu şehrin, kulübün, taraftarın büyüklüğü, bizi başarıya itecektir diye düşünüyorum. Ben kaybetmeyi seven bir insan değilim, hazmedemem. Aynı şekilde burada mücadelemi en üst seviyeye çıkarıp, elimden geldiğince katkı sağlamaya çalışacağım. İnşallah, burada Galatasaray'da yaptığımdan daha fazlasını yapıp, hak ettiğimiz başarıları elde ederiz. Bana gerçekten çok teklif vardı. Kimse Galatasaray'dan ayrılacağımı düşünmüyordu. Galatasaray'dan ayrılmam, benim kendi talebim doğrultusunda oldu. Galatasaray'dan bana gitmem konusunda bir talep olmadı. Bazı oyuncular oynadıkça başarılı olur. Bazı oyuncular oynamadıkça mutlu olur. Ben hem oynamayınca mutlu olamam, hem de oynamayınca başarılı olamam. Bunun için oynadıkça başarılı olan bir insanım. Oynamak istiyorum. Futbolumun en verimli çağında olduğuma inanıyorum. Eskişehirspor'dan gelen teklifi olumlu buldum. Eskişehir güzel bir kent."

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, Necati Ateş ile İstanbul'da 3 yıllık sözleşmeye imza attıklarını söyledi. Halil Ünal ve Necati Ateş basın toplantısının ardından birlikte pasta kesti. Eskişehirsporlu Ediz'in 2 numaralı formasını giyen Necati Ateş, tesislerde taraftarları selamladı, kendisine verilen formalara imza attı, daha sonra antrenmana katıldı.

Bu haber toplam 2346 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri