Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Erbakan Hoca SP'yi ahiretten yönetiyor

17.05.2011 12:15
SP'nin merhum lideri Necmettin Erbakan, 'ahirette' de partisini denetlemeye devam ediyor.

Kamalak, geçen hafta gördüğü rüyada merhum lideri Erbakan'ın 'Seçime teşkilatların daha fazla asılması lazım' uyarısıyla karşılaştı.

Kamalak gördüğü rüyayı en yakınındaki isimlerden biri olan Milli Gazete Yazarı Mustafa Yılmaz'a da anlattı. Rüyaya göre Erbakan Hoca, Kamalak'a  'Seçim çalışmaları nasıl gidiyor? Teşkilatlar yeterince çalışıyorlar mı?' sorularını yöneltti. Kamalak'ın büyük bir dikkatle dinlediği Erbakan, teşkilat çalışmalarından yeterince memnun kalmadığını ise, 'Teşkilatların biraz daha fazla çalışmaları gerekiyor' sözleriyle ifade etti. Kamalak,  ter içinde uyandığını belirtti. 

Bu haber toplam 2258 defa okunmuştur
Bu tarla hep aynı tip karpuzlar yetiştiriyor demek ki
kamil kahraman
Genarallerimiz cumhurbaşkanlarımız başbakanalrımız bakanalrımız kısaca ileri gelenlerimiz her resmi bayramda gidip Anıtkabire tekmil verirler. Ve yeni ilhamlar alırlar. şİMDİ SIRA eRBAKANDA geçengün Konya merkezde SP nin bir sergisi var hocanın bandını koymuşlar mübarek adamı bağırttırp duruyorlar. Yahu bırakın mübarek rahat uyusun. ÖLÜLERDEN medet uman bir kültürün ahfadı olmaktan ne zaman kurtulacağız. ÖLÜLER ÖLSÜN artık bu ülke de ....
17 Mayıs 2011 Salı 23:30
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri