Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Nejat İşler'in hastalığı siroz mu? Doktor açıkladı

21.01.2014 15:38
Nejat İşler'in karaciğer sirozu olduğu iddia ediliyordu. Acıbadem Hastanesi Başhekiminden açıklama geldi, siroz değil.

MUĞLA’nın Bodrum İlçesi Ortakent-Yahşi Beldesi’nde özel hastanede tedavisi süren sinema ve tiyatro oyuncusu Nejat İşler’in gerek laboratuvar gerekse klinik belirtilerinde olumlu gelişmeler olduğu bildirildi.

Acıbadem Bodrum Hastanesi Başhekimi Aydın Aksoy yaptığı yazılı açıklamada, Nejat İşler’in dolaşım ve solunum sistemleriyleböbreklerine uygulanan yoğun bakıma özgü destek tedavilerinin sürdürüldüğünü kaydetti.

HAYATİ RİSKİ KALMADI

Olumlu gelişmelerin, tam iyileşmenin gerçekleşmesi konusundaki ümitlerini arttırdığını belirten nejat-işler.jpgBaşhekim Aydın Aksoy, ünlü sanatçının hastalığının ne olduğunu da açıkladı. 

Yoğun bakım ünitesinde tedavisi sürdürülen hastamızın hala kritik süreçte olduğu ve hayati riskinin ortadan kalkmadığını önemle belirtmek istiyoruz. 

NEJAT İŞLER SİROZ MU?

Hastamız Nejat İşler’in karaciğer sirozu olduğuna dair bilgilerin de gerçek dışı olduğunu belirtme ihtiyacı duyuyoruz. 

Kendisini takip eden doktorlardan gelmediği sürece, hastamızın sağlık durumuyla ilgili bilgilerin yer aldığı haberlere itibar edilmemesini önemle rica ediyoruz
”.

Öte yandan, sanatçılar Özcan Deniz, Burçin Birben ve Kaan Çakır da Acıbadem Bodrum Hastanesi’ne gelerek Nejat İşler’in sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Özcan Deniz, İşler’in sağlık durumundaki olumlu gelişmelerin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.

internethaber

Bu haber toplam 6568 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri