Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Nevin Çelik DYP'nin yöneticisi çıktı

06.02.2015 16:28
'Gülen öldü mü' sorusunu sorarak Ankara kulislerine bomba gibi düşen Nevin Çelik, DYP'nin MYKY üyesi olduğu ortaya çıktı.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'a Bakanlar Kurulu sonrası "Fethullah Gülen'in Eylül 2013'te öldüğü ancak bunun açıklanmadığı" şeklinde bir soru soran 'gazeteci' Nevin Çelik ile ilgili her gün ortaya çıkan yeni bilgiler kafaları karıştırıyor.

Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü kayıtlarında gazeteci olduğuna dair kayıt bulunmayan, Başbakanlık binasına gazeteci olduğunu söyleyerek girip çıkan Nevin Çelik twitter hesabında kişisel web sitesi olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim kampanyasındaki sitesini gösteriyor.

Son günlerde AK Parti milletvekili adaylarını tebrik eden tweetleri ile dikkat çeken Çelik, facebook hesabında ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğrafını paylaşarak övgüler yağdırdı.

İNTERNET SİTESİNDE MUHABİRİM DEDİ, YALAN ÇIKTI

Başbakanlık Basın Akreditasyon listesinde ismi olmayan, Basın Kartı bulunmayan Çelik, Basın Toplantısında sorulduğunda "İnternet haber sitesi muhabiri" olduğunu ileri sürmüştü.

ASLINDA HANGİ PARTİNİN YÖNETİCİSİ

AK Parti’ye yakın olduğu imajı çizmeye çalışan Çelik'in aslında DYP'nin MKYK üyesi olduğu ortaya çıktı.

YakınPlan TV isimli internet sitesindeki habere göre, kendisini "15 senelik gazeteci" diye tanımlayan Çelik'in ismi hala Çetin Özaçıkgöz'ün genel başkanı olduğu Doğru Yol Partisi'nin internet sitesinde MYKY üyesi olarak görülüyor.

İşte o sayfa:

Bu haber toplam 3028 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri