Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Nevşin-Hande yine sahnede

01.07.2015 12:36
CNNTürk'ün "en iyi ben bilirim" edalı sunucusu Nevşin Mengü, dünkü canlı yayında bir soru sordu, ne kendisi ne de meslektaşları soruyu anladı. "Öyle bir şey de böyle bir soru da görülmedi" dedirtti. Hande Fırat'ın yaptığı toplama ise parmak ısırttı...

CNNTürk'ün gündüz yayınında Meclis Başkanlığı için yapılan 1. ve 2. tur seçimleri değerlendirildi. Ankara'dan yapılan canlı yayında Hande Fırat ile Başak Şengül, olası senaryoları konuştular. Hande Fırat, MHP'nin çok disiplinli bir parti olduğunu ve Bahçeli'nin liderliğinin güçlü olduğunu belirterek, çıkacak fireler konusunda görüşlerini aktardı. Tam bu sırada İstanbul stüdyosundan araya giren Nevşin Mengü,

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin HDP ile aynı paralelde oy kullanmayacaklarını açıklamasıyla ilgili bir hesap yaptı. "CHP olsam, HDP'ye rica edip, 'siz bize oy vermeyin' diyerek MHP oylarını almak mı acaba? Fantastik bir plan çizdim. Görüldü mü hiç böyle bir şey?" dedi.

 

Hande Fırat'tan aldığı yanıt ise "Hiç oy kullanmasa diyorsun da... Yoo... Gene.... Hayır... Öyle bir şey görülmedi. 128 ile 80'in topluyorum ben sana 248 oluyor değil mi?" oldu.

 

TOPLAMA DA FACİA

Hande Fırat'ın yaptığı toplama da yok böyle hesap dedirtti. 128 ile 80'ini topladı 248 çıkardı. Başak Şengül'e sorup, 'yanılmıyorum değil mi?' dedi. Başak Şengül'ün yanıtı ise sadece "256 yine yukarıda" oldu.


 

HANDE FIRAT, NEVŞİN'İ FENA TERSLEMİŞTİ

Nevşin Mengü, 19 Haziran'da da yine canlı yayında Hande Fırat'a, Demirtaş'ın sınırlardaki son durumla ilgili yorumunu sormuş ve aldığı yanıtla ne diyeceğini bilememişti, sadece "Ben anlamadım ki" diyebilmişti. Nevşin Mengü, "Ankara son kertede sınırlarında IŞİD'i bir Kürt yapılanmasına tercih mi ediyor?" sorusuna Hande Fırat "Hayır. Ben böyle olduğunu düşünmüyorum, benim aldığım hava tam aksi yönde. Ankara birini birine tercih etmiyor. Ankara kendi sınırlarına, kendi önceliklerine bakıyor." yanıtını vermişti.

Haber 10

Bu haber toplam 2624 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri