Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Nihat Doğan siyasete Genç Parti'den mi girecek?

26.05.2013 15:58
Ünlü şarkıcı Nihat Doğan aiyasete giriş sinyalleri verdi. Nihat Doğan'ın attığı tweetlerde Genç Parti'den bahsetmesi ise akılları karıştırdı.

Şarkılarından çok girdiği polemikler ve attığı tweetlerle gündeme gelen şarkıcı Nihat Doğan'dan yine çarpıcı çıkışlar geldi. Nihat Doğan Twitter üzerinden attığı mesajlarda siyasete giriş sinyalleri verirken bazı sanatçılara da göndermelerde bulundu.

Attığı tweetle Genç Parti’nin kapatılıp kapatılmadığını soran Nihat Doğan, içinde şeytani fikirlerin dolaşmaya başladığını söyledi. Hülya Avşar, Hülya Koçyiğit ve Kadir İnanır’a da göndermede bulunan Nihat Doğan, şu ifadelere yer verdi:

"ŞAHSIMA HAKARET SAYARIM"

“Bir aralar Genç Parti vardı, ne oldu yaşıyor mu o parti? İçimde hâkim olamadığım şeytani fikirler dolaşmaya başladı, neden olmasın diyorum. Genç Parti teşkilatları hala ayakta mıdır, kapılarına kilit mi vurdular bir bilen? Bazıları akil olamadı diye muhalefete başlamış diyor. Akil Hülya Avşar, Kadir İnanır ve H.Koçyiğit'le siyaseten karşılaştırılmayı şahsıma hakaret sayarım.”

NİHAT DOĞAN KİMDİR?

Nihat Doğan, 5 Mayıs 1977 İstanbul doğumlu Türk halk müziği şarkıcısı. 1994'te yayımlanan Kırdın Kalbimi albümü ile profesyonel müzik kariyerine başladı. 2011'deki Survivor Ünlüler-Gönüllüler ile popülerliğini artırdı.

Nihat Doğan, İstanbul'da doğdu. On bir yaşındayken babasını kaybetti. Ailesinin büyükleri tarafından Muş'a götürülmek istendi fakat gitmek istemediğinden İstanbul'da kaldı. Avcılar'daki bir çay bahçesinde istek üzerine bir şarkı söylemesiyle orada bulunan fakat Almanya'da ikâmet eden bir çiftin önerisiyle Almanya'ya gitti. Bir sene orada kaldı fakat star olamayacağını düşünüp Türkiye'ye geri döndü. Müzik kariyerine 1994 yılında Kırdın Kalbimi adlı albümüyle başladı.

2011 yılında Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katılmış ve 2. olmuştur

Bu haber toplam 4470 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri