Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Numan Kurtulmuş AKP'ye mi Geçecek?

23.02.2011 18:06
Numan Kurtulmuş AKP'ye mi geçecek? HAS Parti fesh mi olacak? İşte şok iddia...

Habertürk ekranlarında Hayatın içinden programında gündemi değerlendiren Fatih Altaylı'dan şok iddia. Numan Kurtulmuş AKP'ye mi geçecek?

Ceren Akdağ Şahin'in hazırlayıp sunduğu ve Fatih Altaylı'nın konuk olarak katıldığı Hayatın İçinden programında Altaylı'dan Kurtulmuş ile ilgili şok iddia... Altaylı Kurtulmuş'un bir zaman sonra AKP'ye geçeceğini ve partiyi feshedeceğini söyledi.

KURTULMUŞ POTANSİYEL YAKALAYAMADI

Altaylı, Şahin'in bu seçimde ne olur sorusuna siyasi yorumcuların beklediği cevabı verdi. Kurtulmuş'un Has Partisi'nin istifa sürecinde gördüğü desteği görmediğini, seçimlerde çok düşük oy alacağını ve siyasi arenada başarısız olacağını söylerken Kurtulmuş'un ilerleyen dönemlerde Has Parti'yi feshederek AKP'ye geçebileceğini iddia etti.

Altaylı Saadet Partisi'nden Has Parti'ye oy kaybının olmadığını ve Has Parti'nin beklenen heyecanı ortaya koyamadığını sözlerine ekledi. Kurtulmuş'un partisinin seçimlerde şansının olmadığını dile getiren Altaylı bir zaman sonra da Kurtulmuş'un AKP'ye geçeceğini iddia etti.

HAS PARTİ'YE HALKTAN DESTEK YOK

Yapılan kamuoyu yoklamaları ve siyasi yorumcuların ise ortak kanaati Kurtulmuş'a halktan destek yok. Has Parti bir çok ilde teşkilatlarını kurmakta zorlanırken ve teşkilat üyelerini ise internetten aramaya devam ediyor. Has Parti'nin özellikle yönetim kadrosunun Kurtulmuş'a güveninin kalmadığı ve kısa bir süre içinde istifa edecekleri ise alınan bilgiler arasında.

Ajans5

Bu haber toplam 3052 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri