Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ecdada hakaret eden Mazıcı'ya soğuk duş!

03.12.2012 11:23
Nurşen Mazıcı'nın ecdada yönelik skandal sözleri için harekete geçtiler.

Katıldığı bir programda Osmanlı padişahlarına "veled-i zina" benzetmesinde bulunarak hakaret eden siyaset bilimci Prof. Dr. Nurşen Mazıcı 'ya kötü haber! Mazıcı'nın "İslamiyet'e göre senin ecdadın 'veled-i zina'. Cariyeye dini nikah kıymıyorlar, çocukların hepsi dini nikahsız doğuyor" şeklindeki tepki çeken sözleri için dava açacaklar.

Konuya ilişkin Vatan'a konuşan Şehzade Orhan Osmanoğlu, "Ailemize, 'veled-i zina' diyerek ağır hakaretler eden birisini hoş göremeyiz. Kendisinin bu iftiralardan dolayı özür dilemesini bekliyoruz. O hanımefendi kim ki Fatih, Yavuz, Kanuni gibi ecdadımıza bu sözleri sarfediyor. Ailemize karşı kullanılan bu ağır ifadelerle sülalemize ve kişilik haklarımıza saldırıldığı için dava açacağız" dedi.

İşte Mazıcı'nın tepki çeken ifadeleri:

 


 

Bu haber toplam 6800 defa okunmuştur
iftiradır
yusuf tekin
bayana sormak lazım osmanlı izdavaçları yapılır iken siz oralarda değildiniz kayıtlar tutulmamış olsa bile islamı bilen müslümanlara bu iftirayı yaparsanız sizlerden korkulur yazdıklarınıza ve konuşmalarınıza asla inanmamak gerektiğini hatırlatmak gereklidir ataların olmasada onların mücadelesi ile oluşturulan bir vatan toprağında yaşamaktasınız çok yazık çok yazık
09 Aralık 2012 Pazar 15:22
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri