Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

O Dehşet Anları Güvenlik Kamerasına Yansıdı

16.05.2011 15:05
Adana’da, müteahhitlik yapan Muzaffer Umut, bir iş için gittiği bankada, görevli Ayşe Ataç’a hakaret ve küfür etti. Ayşe Ataç'ın eşi Soner Ataç olayı öğrenince, bir gün sonra Umut’un bürosuna görüşmeye gitti.

Adana’da, müteahhitlik yapan Muzaffer Umut, bir iş için gittiği bankada, görevli Ayşe Ataç’a hakaret ve küfür etti. Akşam evine giden Ayşe Ataç’ın üzgün olduğunu gören ve başka bir bankada müdürlük yapan eşi Soner Ataç olayı öğrenince, bir gün sonra Umut’un bürosuna görüşmeye gitti.


Görüşme sırasında çıkan tartışmada Ataç, müteahhit Umut’u yaraladı, oğlu Doğukan Umut’u öldürdü. Olaydan sonra yakalanıp tutuklanan katil zanlısı Ataç hakkında Adana 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde dava açılırken, dehşet anlarının kaydedildiği güvenlik kamera görüntülerine ulaşıldı.

İŞTE DEHŞET ANLARI
Kamera görüntülerine göre banka müdürü Ataç, tabancasını çıkartıp müteahhide doğrultuyor. Bu sırada odaya Umut’un oğlu Doğukan giriyor. Ataç, bu kez tabancayı, “Yaklaşma” diyerek Doğukan’a çeviriyor. Doğukan’ın duraksamasının ardından Ataç, tabancayı tekrar müteahhide yöneltip ayağına doğru bir el ateş ediyor. Babasının vurulduğunu gören Doğukan, Ataç’ın üzerine atlayarak babasını korumak istiyor, ancak her ikisi de yere düşüyor. Baba-oğul ayağa kalkarlarken, Ataç elindeki tabancayı müteahhide yöneltip peş peşe ateş etmeyi sürdürüyor. Baba oğulun yere yığıldığını gören Ataç, tabancasını beline soktuktan sonra işyerinden kaçtı. Müteahhit Umut’un yaralanmasının, oğlunun da öldürülmesinin saniye saniye kaydedildiği bu görüntüler, mahkemeye delil olarak verildi.

 

Babasına Siper Olan Doğukan’ın Ölüm Anı!
 
O dehşet anları güvenlik kamerasına yansıdı...

HABERTÜRK

 

Bu haber toplam 3478 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri