Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

O Haşhaşi herkesi tehdit etti!

01.07.2014 09:59
Art arda gelen adli soruşturmalar sonrası iyice köşeye sıkışan Gülen yandaşları operasyonu yapan kamu görevlilerini tehdit etmeye başladı.

Çanlar artık Fethullah Gülen ve onun yandaşları için çalıyor. Ardı ardına başlatılan adli soruşturmalar sonrası iyice tedirginliğe kapılan Gülen yandaşları kendilerini bekleyen hazin sonu engellemek için her tür yolu deniyor.

Paralel medya mensupları görevli hakim savcıları hedef gösterdiği yetmiyormuş gibi şimdi de tehditler yağdırmaya başladı.

Önce Zaman Genel Yayın Yönetmeni Ekrem Dumanlı 30.06.2014 tarihli köşe yazısıyla devleti açık açık tehdit etti ardından bu kez da sahneye Twitter'daki tehditleriyle Asım Yıldırım çıktı.

Bu sözleri sonrası büyük tepki çeken Samanyolu spikeri kendisini eleştiren vatandaşlara hakaret etmeyi ihmal etmedi:Yasa dışı Gülen Örgütü'ne yönelik başlatılan adli soruşturmayı yürüten savcıları tehdit eden Samanyolu haber spikeri Yıldırım'ın sözleri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

İşte vatandaşların Asım Yıldırım'a tepkileri:

 

Bu haber toplam 3074 defa okunmuştur
gülenyancılar
ekrem bey
asımyan yıldırımyan yakışmış sana ve de inancına . senin inancım iddiasında bulunduğun dine saygın bu kadarmı? yuh sana ve size!
02 Temmuz 2014 Çarşamba 15:57
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
asım
m. selim
:) komik bu paralel bir ara bu sitede yazmadı mı?
02 Temmuz 2014 Çarşamba 01:43
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri