Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

O terörist KCK akademisinde yetişmiş

12.11.2011 13:12
Kocaeli'nde yolcu ve mürettebatıyla birlikte deniz otobüsü kaçıran 1984 Diyarbakır doğumlu Mansur Güzel adlı teröristin KCK'nın Siyaset Akademileri'nde yetiştiği iddia edildi.

 Kocaeli'nde yolcu ve mürettebatıyla birlikte deniz otobüsü kaçıran ve ölü ele geçirilen 1984 Diyarbakır doğumlu Mansur Güzel adlı teröristin KCK'nın Siyaset Akademileri'nde yetiştiği iddia edildi.

Sabaha karşı güvenlik birimlerinin gerçekleştirdiği bir operasyonda 10 dakika içinde etkisiz hale getirildn teröristle ilgili çarpıcı detaylar ortaya çıkıyor. Bu detaylardan birini de Vakit gazetesi gündeme getirdi. Gazetenin haber sitesinde yer alan haberde, deniz otobüsünü kaçıran 1984 Diyarbakır doğumlu Mansur Güzel adlı teröristin KCK'nın Siyaset Akademileri'nde yetiştiği ileri sürüldü.

KCK'ya yönelik son operasyonla çökertilen sözde Siyaset Akademileri'nde, PKK'nın Kandil'de verdiği derslerin aynılarının verildiği ortaya çıkmış, bu kapsamda Prof. Dr. Büşra Ersanlı da tutuklanmıştı. Ersanlı da sözde Siyaset Akademileri'nde ders veriyordu.  

Bu haber toplam 2136 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri