Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

OBAMA'NIN SACLARI neden AGARDI?

27.02.2013 18:27
First Lady Obama, Başkan'ın saçlarının beyazlatanları televizyonda açıkladı.

 

ABD'nin First Lady'si Michelle Obama, Beyaz Saray'a geldiği günden bu yana saçları beyazlaşan eşini bu hale getirenin memleket meseleleri değil, ergenlik çağına gelen kızları olduğunu söyledi.

Kan kanseri olduğu için geçtiğimiz aylarda ilik nakli olan Robin Roberts'ın sunduğu, ABD'de yayınlanan en popüler sabah programlarından "Günaydın Amerika"ya katılan Bayan Obama, "Silah yasası, vatandaşlık yasası ve bütçe kesintileri Başkan'ın saçlarını beyazlattı galiba" deyince, "Onun saçlarını işi değil kızları beyazlattı" dedi.

Bayan Obama, "Barack, Malia'nın bir partiye gitmek için giyindiği kıyafetleri görünce birden suratı asılıveriyor. Malia sanki babasını tanımıyormuş gibi yanından geçince, babası 'kim bu kız' diye kara kara düşünüyor. Kızlarının yarattığı stres Barack'ın saçlarına vurdu" diye konuştu.

Beyaz Saray'a geldiklerinde yedi yaşında olan Sasha 11 olurken, o tarihte 10 yaşında olan Malia da artık 14 yaşında genç bir kız oldu.

Barack Obama da Sevgililer Günü'nde, Malia'nın sevgilisi olup olmadığını soran gazetecilere "O kadar ajanın arasından geçip de onunla çıkmayı başaran yürekli bir genç varsa onu görmek isterim" diye espri yapmıştı.

TRT Türk

Bu haber toplam 5678 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri