Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ODTÜ’lü çift iki TIR arasında can verdi

01.08.2015 12:30
Bursa’da yolcu indiren otobüse çarpmamak için aniden duran TIR’a arkadan gelen otomobil çarptı.

Bursa’da iki TIR arasında kalan otomobildeki evli çift hayatını kaybetti. Kaza dün, Bursa - İzmirKarayolu’nda meydana geldi.

İKİ TIR'IN ARASINDA KALDI

İddiaya göre, yol kenarında yolcu indiren otobüs kontrolsüz yola çıktı. Bunu gören Yılmaz Güney yönetimindeki TIR fren yaparak durdu. Bu sırada arkadan gelen Mustafa Alpaslan yönetimindeki otomobil önünde duran TIR’a çarptı. Otomobile de Özdemir Aytekin yönetimindeki TIR çarptı. Kaza sonrası iki TIR’ın arasında kalan otomobildeki Mustafa Alpaslan ve Zişan Alpaslan çifti yaşamını yitirdi.

ODTÜ'LÜ ÇİFT FLORİDA'YA GİDECEKTİ

Mustafa Alpaslan ve eşi Zişan Güner Alpaslan’ın, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde (ODTÜ) araştırma görevlisi oldukları bildirildi. Doktora yapacaklardı Zişan Güner Alpaslan’ın tatildeyken bir sosyal paylaşım sitesinde yakınlarına ‘TÜBİTAK 2214-A Yurt Dışı Doktora Sırası Araştırma Bursu kazanılmıştır..! Bekle bizi Florida’ müjdesini verdiği yer alıyor.

ODTÜ’lü çift iki TIR arasında can verdi VİDEO

Kazanın genç çiftin tatil yaptıkları Bozcaada’dan çıktıktan yaklaşık 4 saat sonra meydana geldiği öğrenildi. Kazaların genelde yolcu indirme ve bindirme yüzünden olduğunu iddia eden vatandaşlar yolcu otobüsleri için indirme-bindirme peronları yapılmasını istedi.

 

Bu haber toplam 2418 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri