Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

'Oğlum bak git' isimli videonun kahramanları ortaya çıktı

24.05.2012 16:49
Temizlik görevlisinin hastanelik ettiği 17 yaşındaki Y.K. yaşadıklarını anlattı

KocaeliGölcük 'te çekilen ‘Oğlum bak git ' isimli sanal alemde izlenme rekoru videonun kahramanı ortaya çıktı...

Temizlik görevlisinin hastanelik ettiği 17 yaşındaki Y.K. yaşadıklarını anlattı. Olay günü mahallede arkadaşlarıyla şakalaştığını belirten K. şunları kaydetti: “Temizlik görevlisi bize,'burası mahalle arası şakalaşmanın yeri değil' dedi. Ben de, 'Bir şey olmaz' dedim. Ardından biz arkadaşlarla bağıra çağıra geldik ve sonra saklandık. Ondan sonra ben dışarıya çıktım, bir şey olmaz diye. Sonra beni tokatladı. Sonra ben kemerimi çıkarttım, ardından o bana elindeki sopayla vurdu. Hastaneye götürdüler ve kafama 12 dikiş atıldı.”

Olayla ilgili videonun internete arkadaşları tarafından yüklenmediğini ancak kimin yüklediğini bilmediğini belirten Y.K. “Ben videoyu izlemedim ancak tıklanma rekoru kırıyormuş.” dedi.


VİDEODA NE VARDI?
Kocaeli Gölcük'te çekilen ‘Oğlum bak git' isimli video, sanal alemde izlenme rekoru kırıyor. Gölcük Belediyesi'nin kekeme olan temizlik çalışanı Selçuk, bir mahallede görevini yaparken, çocukların alay konusu oluyor. İddiaya göre, tartışma sonucunda Selçuk, çocuklardan birine tokat atıyor ve tekrar işinin başına dönüyor. Ancak çocuklardan biri atılan bu tokadı hazmedemeyince, kemerini çıkarıp Selçuk'u taciz etmeye başlıyor.

Belediye çalışanının "Oğlum bak git" uyarısına rağmen tacizlerini sürdüren çocuk, arkasını dönüp giden temizlik görevlisini ısrarla kendisine vurması konusunda taciz ediyor. Çileden çıkan Selçuk'un süpürge sapıyla kafasına vurduğu çocuk, hastanelik oluyor ve kafasına 12 dikiş atılıyor. Aile ise temizlik görevlisinden şikâyetçi olduğunu belirtti.


SOSYAL MEDYADA DA GÜNDEM KONUSU

'Oğlum bak git' isimli videodan ilham alan bazı kişiler sosyal medyada farklı video ve fotoğraflar paylaşmaya başladı.

İşte onlardan biri...


 

 

Bu haber toplam 6768 defa okunmuştur
yeni nesil
kuru kuruu
hep derim ve yine söylüyorum bizden öncekiler belki bizim içinde demiştir ama harbiden bu nesilde dengesizlik piskolojik sorun diz boyu o adam ekmeginin peşinde sen onun kusuru ile dalga gec nasıl bir ahlak nerden buluyor bu hakkı kendinde ben söylim nerden buldugunu yine O ailesi olucak yetişkinlerin yüzünden buluyor o sopayı o emekci kardeşim hazır eli deymişken annesinin babasınında kafasına 2 tane vursa dahada güzel olurdu.
24 Mayıs 2012 Perşembe 22:03
Beğendim (1)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri