Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Okan Bayülgen'den skandala açıklama

03.03.2014 00:50
Okan Bayülgen, Show TV'deki ekran rezaletiyle ilgili açıklama yaptı.
Show TV'de pankart skandalı! Okan Bayülgen'in Show TV'de hazırlayıp sunduğu Makina Kafa'da dünyaca ünlü İnna konuk oldu. Programda ekrana yansıyan bir pankart büyük tepki toplayınca Bayülgen açıklama yaptı.

Makina Kafa'da kameramanın farketmediği pankart, büyük bir ekran rezaletinin yaşanmasına neden oldu. Dünyaca ünlü İnna'yı konuk eden Bayülgen'in de farketmediği pankartta büyük bir hakaret yer aldı.

İNNA'YI BAKIN NE YAPTI
 
Programda izleyicilerden biri İnna için "Kevser Suresi" yazılı bir pankart açtı. Yaşanan skandal kameralarca canlı yayına aktarıldı. Canlı yayına yansıyan bu durum sonrası reklam arasında gidildi. 
 
Yaşanan skandal sonrası sosyal medyada bir çok kişi tepkisini çekti. Yaşanan olayla ilgili RTÜK'e çok sayıda şikayet telefonu yağdı. 

bhtwsx_ieaazm8v.jpg
 
BAYÜLGEN'DEN AÇIKLAMA
 
Tepkiler üzerine Okan Bayülgen Twitter üzerinden şunları yazdı;
 
"Böyle çirkin bir kartonu üst araması yapmadığımız için fark etmedik. Yönetmenimiz gördüğü an yayından aldı. Bu kişiyi bulmaya çalışıyoruz. Programımıza katılan şarkıcının ismi ile ayeti kerimeyi çağrıştıran pankartı kaldıran terbiyesizi bulmaya çalışıyoruz. Kevser Suresi iyilik, hayır anlamına gelir. O kartonu kaldıran şaşkının bize iyiliği dokunmadığı belli. Bu eğitimsizlik başka bir şey değil. Gerizekalının biri aklınca şaka yapıyor. Görüntü 2 saniye ekranda kalıyor. Allahtan yönetmenim yayından alıyor. Bende hala kanalda oturuyorum. Bulsak ne yapacağız. Din dersi mi vereceğim. Hassasiyetlerle dalga geçilmeyeceğini mi öğreteceğim."

020320141628012474403_3.jpg

 
Kaynak:
Bu haber toplam 4652 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri