Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Oktay Vural İzmir’e aday olacak mı?

19.10.2013 02:08
MHP’nin sevilen milletvekili Oktay Vural hakkında çıkan İzmir’den aday olacak haberleri ile ilgili açıklama yaptı. Oktay Vural İzmir’e aday olacak mı?

MHP İzmir il teşkilatının yerel seçimlerde büyükşehir belediye başkanlığı için aday görmek istediği İzmir Milletvekili Tbmm Grup Başkan Vekili Oktay Vural, böyle bir düşüncesinin olmadığını söyledi.

TBMM Grup Başkan Vekili Oktay Vural, yerel seçimlerde adaylığı düşünmediğini ve grup başkan vekilliğini sürdürdüğünü söyledi. Mhp'nin çok büyük bir parti olduğunu belirten Vural, adaylıkla ilgili şunları ifade etti: "Böyle bir düşüncem ve niyetim kesinlikle yok. Çeşitli görüşmeler zaten yapılıyor. İzmir'de de iddialıyız. Bu iddiamızı başarı ile taçlandıracak isimler mutlaka teşkilatın içinden çıkacaktır. O yüzden biz de İzmir için adayımızı zaten zamanı geldiğinde açıklayacağız. İyi bir kadromuz var. Bu kadro, adayını bulur, adayını çıkartır."

TBMM'nin açılmasından sonra genel merkezin kendisine tekrar 'grup başkanvekilliği' görevini verdiğini dile getiren Vural, "Türkiye, zor günlerden geçiyor. Yapılacak önemli çalışmalar var. Bu zamana kadar partimiz adına görevlerde bulunduk. Yine aynı görev bana verildi. O yüzden Ankara'da çalışmalar yoğun devam ediyor. Daha da hızlanacak ve yoğunlaşacak. Şu anda bir görevim var." dedi.

Kaynak: CİHAN 

Bu haber toplam 2600 defa okunmuştur

Etiket(ler): , ,

HAYDİ BAKALIM KOLAY GELSİN !
deli dolu
İşte meydan sayın vural. Çık ve dövüş
20 Ekim 2013 Pazar 00:11
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri