Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ortadoğu gazetesinin güldüren Bahçeli sürmanşeti

08.01.2015 11:17
Tüm dünya dün Paris'in göbeğinde gerçekleştirilen katliamı konuşurken MHP'nin gazetesi Ortadoğu Bahçeli'nin Osmaniye ziyaretini sürmanşet yaptı.

Tüm dünyayı ayağa kaldıran Paris'teki katliamın yankıları sürüyor. Eli silahlı 2 kişi, bir dönem Hz. Muhammed'in karikatürlerini yayınlayan dergiye baskın düzenledi. Saldırıda 12 kişi hayatını kaybederken 11 kişi de yaralandı.

Ayrıca önceki gün Sultanahmet'te bir canlı bombanın düzenlediği intihar saldırısının ayrıntıları da ortaya çıkmaya devam ediyor.

MHP'NİN GAZETESİNİN GÜNDEMİ BAŞKA

Dünyada ve Türkiye'de bu gelişmeler yaşanırken, gazete ve TV'ler özellikle bu iki konu üzerine yoğunlaşıp hemen her ayrıntıyı haberleştirirken MHP'nin gazetesi Ortadoğu'nun gündemi çok farklıydı..

"BAHÇELİ ENGEL TANIMIYOR"

Gazete, Devlet Bahçeli'nin Osmaniye ziyaretini sürmanşetine taşıdı, "Bahçeli, engel tanımıyor" başlığını attı. Habere göre bir açılış için Osmaniye'ye gitmeyi planlayan Devlet Bahçeli, "karlı yolları aşma pahasına" programından vazgeçmedi.

FRANSA'DAKİ KATLİAM SAYFANIN ALTINDA

Bahçeli'nin makam aracının fotoğraf olarak kullanıldığı haber, Türkiye ve dünya gündeminde terör olayları varken MHP'nin gazetesi Ortadoğu'ya sürmanşet oldu. Fransa'daki terör eylemleri ise gazetenin birinci sayfasında aşağılarda ve küçük bir alanda yer aldı.

Bu haber toplam 2410 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri