Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yeşil, Demirel'in Evinde

02.12.2011 09:53
Özel Yetkili Başsavcı vekiline ifade veren tanık M.E. gündeme bomba gibi düşecek iddialarda bulundu.

Faili meçhul soruşturmasında ifade veren tanık M.E “Yeşil yaşıyor. Adını Hasan Kütük olarak değiştirdi. Süleyman Demirel’in kardeşi Hacı Ali Demirel’le yakın ilişkisi var. Eski Cumhurbaşkanı’na beyefendi diyor” ifadelerini kullandı.

Eski Özel Harekâtçı Ayhan Çarkın’ın ifadeleri üzerine başlatılan ‘faili meçhul cinayetler’ soruşturmasında çarpıcı bir gelişme yaşandı.

MİT eski Kontterör Dairesi Başkanı Mehmet Eymür’ün ardından Özel Yetkili Başsavcı vekiline ifade veren tanık M.E. gündeme bomba gibi düşecek iddialarda bulundu.

Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in kardeşi Hacı Ali Demirel’le bir dönem ticari ilişkileri olduğunu anlatan M.E, “Yeşil yaşıyor. Adını Hasan Kütük olarak değiştirdi. Süleyman Demirel’in kardeşi Hacı Ali Demirel’le yakın ilişkisi var. Villasında gördüm. Cumhurbaşkanı Demirel’e beyefendi diye hitap ediyor” dedi.

YEŞİL’İN SAÇLARI BEYAZLADI

M.E, Yeşil kod adlı Mahmut Yıldırım’la Hacı Ali Yıldırım’ın villasında 3 kez karşılaştığını anlattı.

Yeşil’in saçlarının beyazladığını kaydeden tanık M.E, “Sakal ve bıyıklarını keserdi. Düzgün takım giyerdi” dedi.

Görüntüleriyle belgeledi

M.E’nin Hacı Ali Demirel’in kendisini yalanlayabileceği ihtimalini değerlendirerek Hacı Ali Demirel’le beraber görüntülerinin olduğu bir CD’yi Başsavcı Vekili Hüseyin Görüşen’e verdiği bildirildi.

Bu haber toplam 3582 defa okunmuştur
mahmut yildirim
hasan ozturk
ben hollandada yasiyorum yesil kod isimli mahmut yildirim su anda hollandanin rotterdam sehrinde yasiyor ve kendisiyle bir restorantta yuz yuze geldim yaninda genaral zinar kod isimli aleddin kanat var ,bu yazilanlar sadce aldatmadir adam burda elini kolunu sallayarak gezmektedir bilgilerinize sunarim
02 Aralık 2011 Cuma 19:02
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri