Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Özgür Gündem'den kan donduran manşet

27.09.2015 15:51
Terör örgütü PKK’nın yayın organı Özgür Gündem’in öldürülen teröristler için ‘şehit’ ifadesini kullanması büyük tepkiye neden oldu.

Terör örgütü PKK yanlısı yayın yapan Özgür Gündem, bir kez daha alçaklığını gözler önüne serdi. Her sayısında terör yanlısı propaganda yürüterek terörü meşru gösterme çabası içinde olan Özgür Gündem, yine skandal bir başlığa imza attı. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan manşet haberinde öldürülen teröristler için ‘şehit’ ifadesini kullanan söz konusu gazete, her gün terörist saldırılar sonrası gelen şehit haberleriyle yasa boğulan Türkiye toplumunun büyük tepkisini çekti. Vatandaşlar Özgür Gündem adlı gazetenin artık Türkiye’de basılmasının engellenmesi gerektiğine vurgu yaparak gazeteyi raflarda görmek istemediklerini açıkladı.

İŞTE ÖZGÜR GÜNDEM'İN HAİN MANŞETİ

Bu haber toplam 1818 defa okunmuştur
Doğru habercilik bu
Zehra
Özgür günd£m kapatılsın diyeceğinize siz kapatın saraydan gelen talimatlarla yalan haberler yapıp gazeteciyiz diye geçiniyosunuz halkı yaptığınız yalan ve ırkçı haberlerle kandırıyosunuz özgür gündem doğru habercilik anlayışıyla haber yapıyo halkı kin ve düşmanlığa sevk etmiyo atmış olduğu manşet te sarayın polisleri tarafından öldürülen sivil halkı kastediyo ama size göre bütün kürtler terôrist anlayışınız bu
28 Eylül 2015 Pazartesi 00:49
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri