Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Özkök: Niye hep paket taşıyan çocuklar şehit oluyor

21.10.2011 10:43
Türkiye, Çukurca'da hain bir pusuda şehit düşen 24 şehidine ağlıyor. Şehit düşen 24 askerimizin acılı hikayeleri yürekleri bir kez daha dağladı.
Bu haber toplam 2630 defa okunmuştur
BU AYAKLAR KOKTU KARDEEŞ HADE BAŞKA KAPIYA
CONNECT
YENİ Mİ AKLINA GELMİŞ OTUZ KÜSUR YIL OLDU BUNLARIN DERDİ BAŞKA UYMAYIN SİZ ONLARA ORTALIĞI KARIŞTIRMAK NİYETLERİ İSRAİLLİ AMEREKELİ ÇAĞDAŞ DOSTLARI ÖYLE İSTİYOR
21 Ekim 2011 Cuma 20:14
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
GENARALLERE TRİLYONLUK ARABA
kahraman yeşil
Erlere ise BOT bile yok.
21 Ekim 2011 Cuma 16:57
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
ÖZKÖKÜN hiç şehit YAKINI var mı?
HALİS KAHYA
"""Neden devlet adamlarının, siyasetçilerin, bakanların, ne bileyim büyük işadamlarının, tanınmış insanların çocukları değil de hep bizimkiler diyecekler. Meşum bir gece, bir 24, bir 24 şehit daha gelecek. O zaman, o genel tariflerdeki silûete rötuşlar başlayacak. Neden "....'ın" çocuğu değil? Beriki "....'nın" çocuğu neden askerliğini yan yana sıralanmış o tabutların 250 kilometre yakınında bile yapmıyor???" Çok doğru soru ve özkök bu can alıcı sorunun cevabını önce kendisi vermeli... ÖZKÖK ün varsa oğlu yoksa damadı yoksa en yakın erkek yiğenlerinden hiç şehit var mı??? CUMHURBAŞKANLARININ BAKANLARIN GENELMÜDÜRLERİN AĞALARIN PAŞALARIN GAZETEC,LERİN TRKİYENN İLK 5000 ZENGİNNİN hiç çocukları damatları yiğenleri şehit oldu mu?
21 Ekim 2011 Cuma 16:32
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
KUSURA KALMAYINIS
CONNECT
ÇEVREYE VERDİĞİMİZ RAHATSIZLIKTAN DOLAYI ÖZÜR DİLERİZ BİZİM İÇİN ŞEHADET ŞERBETİ İÇMEK ŞEREFLERİN EN BÜYÜĞÜ EN BÜYÜK SEVİNÇ EN BÜYÜK SAADET VE
21 Ekim 2011 Cuma 12:43
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
şükürler olsun bin kez ki bizim çocuklarımız şehit oluyor.
bayram durmaz
şükürler olsunki çocuklarımız vatan savunması yaparken şehit oluyor şükürler olsun yüzbin kez ki kokoin partisinde aşırı dozdan değil sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenilen bir bardan dönüşte alkolün etkisiyle yapılan bir trafik kazasından değil şükürler olsun bizim evlatlarımız şehit oluyor ve hiç rahatsızlık duymuyoruz ancak gıpta ediyoruz ancak kıskanıyoruz müzlüman bir halkın en yüce mertebede şehitlerinin oturduğunu bilmesi ve bu mertebeyi istemesi kadar doğal bir şey olamaz. her baba gibi bende çağın bin türlü bataklığında batarak can veren bir evlat yerine cephede savaşarak şehit olan bir evladı yetiştirmek isterim sayın özkökün derdi bir türkiye sonbarını anadolunun bu yagız delikanlılarını kışkırtarak başlatmak ise boşa uğraşmasın biz evlatlarımız şehit oluyor diye üzülmüyor bilakis ÇOK MUTLU OLUYORUZ .
21 Ekim 2011 Cuma 12:40
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri