Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Paralel Yapı'nın yeni hedefi Şevki Yılmaz'dan sert çıkış

25.05.2015 16:43
Eski Rize milletvekili ve gazetemiz yazarı Şevki Yılmaz hakkında ortaya atılan 'Milli İttifak'a destek verdiği iddialarını sert bir dille yalanladı.

Gazetemiz yazarı Şevki Yılmaz hakkında basında, Paralel Yapı'ya yakın olduğu ve Milli İttifak'a destek verdiği, hatta ittifakın meclise girmesi durumunda kurban keseceği iddialarında bulunulmuştu. AK Parti'ye destek için Ordu'da bulunan Şevki Yılmaz Hoca yalan haberlere cevap verdi.

Yılmaz'ın yaptığı açıklama şöyle:

"Malum Derini şer çevrelerin devam eden yalan ve iftira kampanyasına bizi de kattıklarını üzüntüyle öğrendim.

'Saadet İttifakını desteklediğim ve malum cemaatle işbirliği içinde olduğum' yalanını ve iftirasını yaymaya çalışıyorlar.

Sevgili Peygamberimizin 'Benim Ümmetim her günahı işleyebilir. Ama yalan asla söyleyemez' ilkelerinden sapmış, gözlerini hased, hırs ve kin kör etmiş Saadet Birlik İttifakının üst yönetimindeki bu kardeşlerime Allah'tan basiret, feraset ve merhamet diliyorum.

Tabandaki samimi ihlaslı kardeşlerimin de gafletten uyanmalarını temenni ediyorum.

17 Aralık Dost Modern Darbesi'nden 6 Ay evvel Cemaati ve Saadet Partisi'ni uyardığım 14 Haziran 2013'te KonTV 'deki konuşmamı çarpıtarak bugün yapmışım gibi göstermek en büyük alçaklık ve şerefsizliktir.

Biz dün de bugün de hak ve özgürlükler adına elde edilen nimetlere nankörlük yapanların yanında olmadık ve olmayacağız.

Eski Türkiye'yi özleyenlerden değiliz.

Yeniden Büyük Türkiye'nin Mimarı Prof. Necmeddin Erbakan Hocamızın talebesi Tayyib Erdoğan Liderliğindeki Mili Görüş ve Diriliş hareketi olan AK Partisini desteklemek hepimizin imani ve insani görevidir.

Yeniden Büyük Türkiye'nin oluşumu için devasa hizmetlere devam eden AK iktidarını 7 Haziran'da da AK oylarımızla desteklemeğe devam edeceğiz İnşallah.

Yeniden Büyük Türkiye Gemisini CHP ve İşbirlikçileri Korsanlara asla teslim ettirmeyeceğiz.

Ülke gemisini Erdoğan ve Davutoğlu Kaptanlarına AK Partisine oylarımızla yeniden teslime kararlıyız İnşallah.

Kamu oyuna saygıyla duyrulur."

haber7

Bu haber toplam 1590 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri