Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Paralelci eski kayyumun ikiyüzlülüğü

31.10.2015 03:25
Paralel Yapı'nın televizyonlarına kayyum atanması üzerinden yürütülen kara propaganda akıl almaz boyutlara ulaştı. Kara propagandaya, 2004'te bizzat Fetullah Gülen'in özel isteğiyle Star Medya'ya kayyum olarak atanan Haluk Örgün de dahil oldu.

Paralel çetenin finans kaynağı olarak bilinen İpek Grubu ve bünyesindeki şirketlere kayyum atanmasına yönelik karar üzerine Haluk Örgün'den tepki geldi.

GEÇMİŞİNİ UNUTTU

Örgün, tepkisini gösterirken geçmişini unuttu.

UZAN GRUBU'NA EL KONULDUĞUNDA GÖREV ALMIŞTI

2004 yılında Cem Uzan'ın sahibi olduğu Uzan Grubu'na TMSF tarafından el konulmuştu. O dönemde Cemaat'in yayın organı STV’nin Ankara Temsilcisi olarak görevde olan Haluk Örgün ise Star Medya Grubu’nda Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı ve Genel Yayın Danışmanı olarak görevlendirilmişti.

380 KİŞİYİ KOVDURMUŞTU

Haluk Örgün, o dönemde göreve gelmesiyle birlikte 380 kişinin görevine son vermişti.

CEM UZAN'A ÖYLE, GÜLEN'E BÖYLE

Örgün, bugün ise geçmişini unutarak "Bütün medya grupları ibretle izlesin, TV ve gazetelere böyle saldıracaklar ve çökecekler!! Bugün TV ve Kanaltürk canlı yayında. İpek Holding'e çökülüyor, gazete ve TV'leri gasp ediliyor. İş dünyasının üzerine ölü toprağı dökülmüşçesine suskun, kör, sağır... Sıra sizde" iddialarında bulundu.

İşte Örgün'ün o tweeti:

 
Bu haber toplam 1414 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri