Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Paralellerin son oyunu: Sandıkta kaos!

03.06.2015 15:20
Türkiye'nin seçimine günler kala paralel örgütün, sandıkta kaos planı yaptığı ortaya çıktı. Kuşçubaşı Eşref, kaos planının ayrıntılarını faş etti.

Paralel Yapı ve onun işbirlikçilerine dair Twitter hesabı ?"kuscubesref"ten ifşaatlarda bulunan Kuşçubaşı Eşref, Gülenci medyanın yeni bir kaos planını uygulama hazırlığı içinde olduğunu duyurdu. Paralel Medya'nın haber ajansı Cihan, Seçim Kurulları ve Yüksek Seçim Kurulu üzerinden bir kaos planı yaptığını faş etti. Kaos planının seçim sonuçların ı etkilemekten uzak olduğunu belirten Kuşçubaşı, nihai hedefin "milleti sokağa döküp, çatışma çıkarmak ve seçimi iptal ettirmek" olduğunu yazdı.

 

"Pazar gece ve pazartesi günü televizyonlar ve sitelerde herkesin hayret içerisinde bakacağı iki farklı sonucun görülmesini planlıyorlar." diye yazan Kuşçubaşı, planla ilgili olarak şu ayrıntıları verdi:

 

SANDIKTA KAOS PLANI YAPILIYOR

"Cihan'ın servis edeceği veriler tamamen gerçeklikten uzak bir şekilde şişirilmiş olarak televizyonlara, haber sitelerine verilecek. Cihan manipülasyon yaparken daha önce anlattığımız Gezicilerden oluşan "Gönüllü Müşahitler" ile paralelci "Gönüllü Muhabirler" de sürekli ama sürekli itiraz edecekler. Daha sonra kendilerine MHP,HDP ve CHP görevlileri de destek verecek. Türkiye genelinde binlerce sandığın itirazlar ile kavgalar ile kitleyecekler. Seçim kurullarına gidişleri engelleyecekler."

 

'VATANDAŞ BİLSİN: SEÇİMLER GÜVENLİ'

Bir süredir seçim sonuçlarına güvensizlik pompalanması üzerine dün Yüksek Seçim Kurulu(YSK) uzun ve geniş bir açıklama yaparak, boş basılan oy pusulalarının bile tutanakla geri toplandığını belirtmişti. Seçim güvenliğini ön planda tuttuklarının altını çizen YSK Başkanı Sadi Güven, "Seçimler ciddi manada güvenli. Öncelikle bunu vatandaşlarımızın bilmesi gerekir" demişti.

 

İşte Kuşçubaşı Eşref'in paralellerin planını deşifre ettiği o twitleri...

 

 

 

 

 

 

Haber 10

Bu haber toplam 1734 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri