Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Paşa'dan Owen ve Lugano açıklaması!

24.07.2012 18:32
Kasımpaşa Başkanvekili Hilmi Öksüz, çeşitli basın yayın organlarında yer alan "Kasımpaşa . Owen, Lugano ve Woodgate'i transfer ediyor" haberleri hakkında Sporx.com'a açıklamalarda bulundu.

Fabian Ernst ve Kalu Uche gibi isimleri kadrosuna katan Kasımpaşa için flaş transfer iddiaları gelmeye devam ediyor.

Çeşitli basın yayın organları tarafından gündeme getirilen, "Kasımpaşa, Sportif Direktör olarak Steve McManaman ile görüşüyor. Owen, Lugano ve Woodgate'i transfer etmek için çalışmalara başladı" haberlerine Kasımpaşa Başkanvekili Hilmi Öksüz açıklık getirdi.

Ernst ve Uche'yi transfer ederek kadrolarını güçlendirdiklerini ifade eden Öksüz, "Bu haberleri kim ortaya atıyor, gerçekten inanamıyorum. İnsanların amaçları nedir, ne yapmak istiyorlar. Hayal mi görüyorlar? İsmi geçenler ile en ufak bir temasımız olmadı. Keşke böyle bir şey olsa ancak bu isimler yönetim kurulumuzun gündemine dahi gelmedi" dedi.

Transferde 2 yabancı ismi daha kadrolarına katmak istediklerini belirten Öksüz, "Şu ana kadar Metin hocamızın raporu doğrultusunda bazı yabancı isimleri transfer ettik. İki yabancı daha alacağız ancak bu isimler Güney Amerikalı olacak." ifadelerini kullandı.

"GALATASARAY'DAN CULIO'YU İSTEDİK"

Kasımpaşa Başkanvekili Hilmi Öksüz, Galatasaray'dan Culio ile ilgilendiklerini ancak Arjantinli oyuncu için talep edilen bonservis ücretinin yüksek olmasından dolayı bu transferden vazgeçtiklerini belirtti.

Öksüz ayrıca Orduspor'a transfer olan Stancu için de daha önceden Galatasaray ile bir görüşme yaptıklarını belirterek, Fenerbahçe'den ayrılması gündemde olan Özer Hurmacı için herhangi bir girişimde bulunmadıklarını söyledi.

Bu haber toplam 2054 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri