Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şehit polis hainleri püskürtmüş!

11.09.2012 15:29
Şehit polis memuru, bomba patlamadan önce ateş etmiş

SULTANGAZİ’de bulunan 75. Yıl Polis Merkezi'ne düzenlenen canlı bomba saldırısı sırasında şehit olan polis memuru Bülent Özkan’ın, durumu fark ederek patlamadan hemen önce silahını çekerek iki el ateş ettiği belirtildi.

Şehit polis memuru Bülent Özkan’ın, başarılı bir polis memuru olduğu, kısa bir sonra Asayiş Şube Müdürlüğü'ne tayin edilmek üzere olduğu ortaya çıktı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından saldırının ardından başlatılan soruşturmada olay anının detayları ortaya çıkmaya başladı. Saldırganın boynunda asılı bir çanta ile elindeki evraklarla karakolun girişinde bulunan silahlı nöbetçinin yanına yaklaşarak “Karakoldan haber verdiler. Bana ait bir evrak varmış. Alıp çıkacacağım” dediği belirlendi. Nöbetçinin şüphe çekmeyen zanlıyı X-Ray cihazının bulunduğu kapı bölümüne doğru yönlendirdiği öğrenildi. Kapıda nöbet tutan polis memurunun ifadesine göre, zanlının içeri girmesinin hemen ardından içerden iki el silah sesi geldi. Nöbetçi silahını doğrultarak içeri doğru yöneldiği sırada büyük bir patlama meydana geldi.

 Öte yandan olayda hayatını kaybeden polis memuru Bülent Özkan’ın başarılı çalışmalarından dolayı Asayiş Şube Müdürlüğü'ne tayin edilmek üzere olduğu ortaya çıktı. Başarılı polis memurunun yeni görev yerine gidip çalışmak için işlemlerinin tamamlanmasını beklediği öğrenildi

Bu haber toplam 1810 defa okunmuştur
sabır
hülya ekinci
sözün bittiği yer bu olsa gerek hayatının en güzel haftası olacaktı bu hafta,bizim içimiz bile bu kadar yanarken ailesini hiç düşünemiyorum Allah sabır versin...
11 Eylül 2012 Salı 17:03
Beğendim (0)Beğenmedim (0)
YORUMUN DEVAMI
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri