Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

PKK 5 Bin Kürdü KATLETTİ..!

14.10.2011 17:17
"KCK, PKK'nın şehir yapılanması değildir. KCK alternatif bir devlet projesidir. Bunun sözde başbakanı, cumhurbaşkanı, genelkurmay başkanı vardır.

Eski gazeteci yeni milletvekili Şamil Tayyar bugün TV8'de Ertan Tan'ın konuğuydu. Tayyar, KCK-PKK-ERGENEKON hattında önemli açıklamalarda bulundu...

İşte Şamil Tayyar'ın çarpıcı açıklamaları;

KCK ALTERNATİF DEVLET PROJESİDİR

“KCK, PKK’nın şehir yapılanması değildir. Bu işi küçültmek ve sulandırmaktır. KCK bir alternatif devlet projesidir. Sadece sınırları yoktur. PKK’nın üzerinde bir şehir yapılanmasıdır. Yasaması, yürütmesi, yargısı, parlamentosu, genelkurmay başkanları, yargıçları ve YSK’sı vardır. KCK sözleşmesi de bunların anayasasıdır. Bu alternatif devletin Başbakanı Murat Karayılan, Cumhurbaşkanı Abdullah Öcalan, Genelkurmay Başkanları Fehman Hüseyin’dir. Bütün ülkeleri kapsayan bir devlet yapısıdır. Şehir yapılanmaları KCK’ya bağlı koldur, PKK gibi... Bunların elinde çakı bile yok diyorlar; ama elinde çakı olanı yönlendiriyorlar. Öcalan’ın elinde de çakı yok; ama talimat veriyor. Ne yapalım Öcalan’ı serbest mi bırakalım?”

PKK'NIN ÖLDÜRDÜĞÜ KÜRT SAYISI 5 BİN CİVARINDA

“PKK kanlı bir örgüttür, 'Kürt Ergenekonu'dur. Bugün PKK’nın kendi iç infazları sonucu öldürdüğü Kürt sayısı 5 bin civarındadır. PKK üniformasını giymiş, örgüte dahil olmuş, elide kana bulaşmış adamları öldürdüler, hain değil, köstebek değil öldürdüklerinin sayısı 5 bindir. Yüzlerce Kürdün kafatası var toprağın altında. Derin devlet öldürdüğünde hesap soruyoruz peki neden PKK’ya hesap sormuyoruz. Burada çifte standart var. Bir gerekçe uydurup insanları katlediyorlar.”

ERGENEKON VE PKK KAN KARDEŞİ

"Biz Ergenekon’a inanmadık siz de PKK’ya inanmayın. Ergenekon ve PKK kan kardeşidir. PKK’nın hedefleri vardı belki; ama Kürt sorunu PKK’nın çözmek istediği sorun olmaktan çıkmıştır. Kendi varlığını düşünen bir örgütün Kürt sorunu diye bir kavramı var diyemeyiz. Demirtaş, Öcalan’ı hiçe sayan yaklaşımı önemsemiyoruz dedi. Öcalan’da şunu hiç diyemedi; ‘Eğer Kürt sorunun çözümü benim bertaraf olmamdan geçiyorsa ben çekiliyorum yeter ki çözün’ diyemedi. Yakalndığı gün bile annem Türk babam Kürt’tür. Bu devlete seve seve hizmet ederim dedi. Ben ve partim; Türkünde Kürdünde kanı akıyorsa biz hesabını soracağız diyoruz.” 

KCK Bir Alternatif Devlet Projesi! 

 

Bu haber toplam 2068 defa okunmuştur
DİĞER HABERLER
Üye İşlemleri